iPhone Xs Vitrine 512 GB

44,250 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

iPhone Xs Vitrine 512GB në shitje

iPhone Xs Vitrine 512GB ne shitje nga SATURNDAY. iPhone Xs ka një ekran 5.8 inç Super Retina HD me teknologji OLED, me një rezolucion prej 1125 x 2436 piksele. Ai mundësohet nga çipi A12 Bionic i Apple, i cili është një procesor me gjashtë bërthama që përfshin dy bërthama me performancë të lartë dhe katër bërthama me efikasitet të lartë.  Në anën e pasme të iPhone Xs, ekziston një sistem me kamera të dyfishtë që përfshin një lente me kënd të gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë. Kamera e përparme është një kamerë 7 megapikselë që mbështet videotelefonatat FaceTime.

Karakteristikat të iPhone Xs

Ekrani:

 • Ekran Super Retina HD 5,8 inç me teknologji OLED, rezolucion 2436 x 1125 piksele, densitet pikselësh 458 ppi, HDR10, Dolby Vision, 3D Touch dhe ekran True Tone

Procesori:

 • Çip Apple A12 Bionic me arkitekturë 64-bit, Neural Engine dhe bashkëprocesor lëvizjeje M12

Kamera e pasme:

 • Kamera e dyfishtë me kënd të gjerë 12 megapikselë (aperture ƒ/1,8) dhe telefoto (aperture ƒ/2,4) me zmadhim optik, zmadhim dixhital deri në 10x, modalitet portreti, ndriçim portreti, Smart HDR, stabilizim optik i imazhit dhe katërfish -Blic LED True Tone

Kamera e përparme:

 • Kamera 7 megapikselë me aperturë ƒ/2.2, Modaliteti Portret, Ndriçimi i Portretit, Smart HDR, Retina Flash dhe regjistrim video HD 1080p

Bateria:

 • Bateria jo e lëvizshme 2658 mAh, karikim me valë (i pajtueshëm me Qi)

Lidhshmëria:

 • 4G LTE, Wi-Fi 802.11ac me MIMO, Bluetooth 5.0, NFC, GPS dhe lidhës Lightning

Pesha:

 • 177 gram

Karakteristika të tjera:

 • Rezistenca ndaj ujit dhe pluhurit
 • Face ID
 • Apple Pay
 • Altoparlantët stereo

iPhone Xs Vitrine 512GB cmimi

Per iPhone Xs Vitrine 512GB cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok