iPhone Xs Max ,64 GB

31,590 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekran: OLED Super Retina 6,5 ​​inç
 • Memoria: 64GB
 • Procesori: Çipi Apple A12 Bionic
 • Kamera: 12 MP + 12 MP dyfishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme

 

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

iPhone Xs Max 64 GB

iPhone Xs Max ne shitje

iPhone Xs Max ne shitje nga SATURNDAY. iPhone Xs Max 64 GB ka një ekran të madh 6,5 inç Super Retina OLED, me një rezolucion prej 2688 x 1242 piksele dhe një densitet piksel prej 458 ppi. iPhone Xs Max ka një sistem me kamera të dyfishtë në anën e pasme, i përbërë nga një lente me kënd të gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë, të dyja me stabilizim optik të imazhit.

Specifikat te iPhone Xs Max

Ekrani:

 • Ekran OLED Super Retina 6,5 ​​inç
 • Rezolucioni 2688 x 1242 piksele
 • Dendësia e pikselit 458 ppi
 • Mbështetje për HDR10 dhe Dolby Vision

Procesori:

 • Çipi Apple A12 Bionic me arkitekturë 64-bit
 • CPU me gjashtë bërthama (2x Vortex + 4x Tempest)
 • GPU me katër bërthama (grafikë me 4 bërthama)

Kamera:

 • Sistemi i dyfishtë i kamerës së pasme 12 megapikselë me lente me kënd të gjerë dhe telefoto
 • Lente me kënd të gjerë: hapje ƒ/1,8
 • Lente telefotografike: hapje ƒ/2.4
 • Stabilizues i dyfishtë optik i imazhit
 • Zmadhimi optik 2x
 • Zmadhimi dixhital 10x
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Smart HDR për foto
 • Regjistrim video 4K deri në 60 fps

Kamera e përparme:

 • Kamera TrueDepth 7 megapikselë
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Regjistrim video HD 1080p deri në 60 fps

Bateria:

 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Deri në 25 orë kohë bisede
 • Deri në 13 orë përdorim interneti
 • Deri në 15 orë riprodhim video
 • Aftësia e karikimit të shpejtë: karikim deri në 50% në 30 minuta
 • Aftësia e karikimit me valë

Lidhshmëria:

 • LTE i klasit Gigabit me 4×4 MIMO dhe LAA
 • Wi-Fi 802.11ac me MIMO
 • Teknologjia me valë Bluetooth 5.0
 • NFC me modalitetin e lexuesit
 • Aftësia me dy karta SIM (nano-SIM dhe eSIM)

iPhone Xs Max cmimi

Për iPhone Xs Max cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok