iPhone Xs Max Vitrine 256 GB

50,150 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED Super Retina 6,5 ​​inç
 • Memoria: 256 GB
 • Procesori: Çip A12 Bionic me CPU me 6 bërthama dhe GPU me 4 bërthama
 • Kamera: Kamera e iPhone Xs Max ka sistem të dyfishtë 12 megapikselë (lentet me kënd të gjerë dhe telefoto)
 • Dizajni: Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

iPhone Xs Max Vitrine

iPhone Xs Max ne shitje

iPhone Xs Max ne shitje nga SATURNDAY. iPhone Xs Max ka një ekran të madh 6,5 inç Super Retina OLED me një rezolucion prej 2688 x 1242 piksele, i cili siguron saktësi të shkëlqyer të ngjyrave dhe raport të lartë kontrasti, i bërbërë me një sistem kamerash të pasme me dy lente, me një lente me kënd të gjerë 12 megapiksel dhe një lente telefoto 12 megapikselë dhe ka bateri 3174 mAh e cila mbështet karikimin e shpejtë dhe karikimin me valë.

iPhone Xs Max Vitrine cmimi

Për iPhone Xs Max Vitrine cmimi është i arsyeshëm

Specifikat e iPhone Xs Max Vitrine

Dimensionet te iPhone Xs Max:

 • Lartësia: 157,5 mm (6,20 inç)
 • Gjerësia: 77,4 mm (3,05 inç)
 • Thellësia: 7,7 mm (0,30 inç)
 • Pesha: 208 gram (7,34 ons)

Ekran i iPhone Xs Max:

 • Ekran OLED Super Retina 6,5 ​​inç
 • Rezolucioni: 2688 x 1242 piksele
 • 458 piksele për inç (ppi)
 • Ekrani True Tone
 • Ekran HDR
 • Ekran i gjerë me ngjyra (P3)
 • 3D Touch
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave

Procesori i iPhone Xs Max:

 • Çipi A12 Bionic me arkitekturë 64-bit
 • Motori nervor
 • 8Bashkëprocesor i integruar i lëvizjes M12

Kamera e iPhone Xs Max:

 • Kamera të dyfishta të pasme 12 megapikselë (me kënd të gjerë dhe telefoto)
 • Lente me kënd të gjerë: hapje ƒ/1,8
 • Lente telefotografike: hapje ƒ/2.4
 • Zmadhimi optik 2x; zmadhimi dixhital deri në 10x
 • Stabilizues i dyfishtë optik i imazhit
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Smart HDR për foto
 • Regjistrim video 4K me 60 fps
 • Mbështetje video Slo-mo për 1080p me 120 fps ose 240 fps
 • 8Video me kalim kohe me stabilizim
 • Kamera e përparme TrueDepth 7 megapikselë me hapje ƒ/2.2
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Regjistrim video HD 1080p me 60 fps
 • Animoji dhe Memoji

Bateria e iPhone Xs Max:

 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Deri në 25 orë kohë bisede
 • Deri në 13 orë përdorim interneti
 • Deri në 15 orë riprodhim video
 • Deri në 65 orë riprodhim audio

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok