iPhone Xs max 64GB

Pershkrimi Specifik

 • Ekran: Super Retina OLED 6,5 inç
 • Procesori: Çipi Apple A12 Bionic
 • Memoria: 64 GB
 • Siguria: FaceID
 • Pesha: 208 g

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi  i Produktit

iPhone Xs max 64GB ne shitje 

Apple iPhone Xs max 64GB ne shitje nga SATURNDAY. iPhone Xs max ka një ekran të madh 6.5 inç Super Retina OLED me një rezolucion prej 2688 x 1242 piksele dhe një densitet piksel prej 458 ppi iPhone Xs max mundësohet nga Processor A12 Bionic i Apple, i cili është një procesor 7 nanometër që ofron performancë më të shpejtë dhe efikasitet të përmirësuar të energjisë dhe  është rezistent ndaj ujit dhe pluhurit i vlerësuar me IP68 (thellësia maksimale prej 2 metrash deri në 30 minuta)

Karakteristikat te iPhone Xs max 

Ekrani:

 • Ekran Super Retina OLED 6,5 inç, rezolucion 2688 x 1242 piksele, densitet pikselësh 458 ppi, HDR10, Dolby Vision, True Tone, 3D Touch dhe Gamë e gjerë ngjyrash

Procesori:

 • Çipi Apple A12 Bionic, teknologjia 7 nanometër, motori nervor dhe motori nervor me 8 bërthama

RAM:

 • 4 GB

Hapësira ruajtëse:

 • 64 GB memorie e brendshme (jo e zgjerueshme)

Kamera e pasme:

 • Kamera të dyfishta 12 megapikselë (me kënd të gjerë dhe telefoto), të dyja me stabilizim optik të imazhit, blic me katër LED True Tone, modalitet portret me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë, Smart HDR dhe regjistrim video 4K me 60 fps

Kamera e përparme:

 • Kamera TrueDepth 7 megapiksel me modalitetin Portret, Smart HDR dhe regjistrim video HD 1080p me 60 fps

Bateria:

 • Bateria e integruar litium-jon e rikarikueshme, kapaciteti 3174 mAh, deri në 25 orë kohë bisede, deri në 13 orë përdorim interneti, deri në 15 orë riprodhim video dhe deri në 65 orë riprodhim audio