Iphone Xs , 64GB

25,740 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: OLED Super Retina 5,8 inç
 • Kamera: Kamera 7MP
 • Memoria: 64GB
 • Siguria: FaceID
 • Çipi: Apple A12 Bionic
 • Pesha: 177 g

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

iPhone xs 64GB në shitje

iPhone xs 64GB në shitje nga SATURNDAY. I pajisur me një ekran OLED Super Retina 5,8 inç me një rezolucion prej 2436 x 1125 piksele, i cili siguron saktësi dhe shkëlqim të shkëlqyeshëm të ngjyrave. Telefoni mundësohet nga çipi A12 Bionic i Apple, i cili është një nga procesorët celularë më të shpejtë në dispozicion dhe mundëson performancë të qetë dhe të shpejtë. iPhone XS ka një sistem kamerash të pasme me dy lente që përfshin një lente të gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë.

Specifikat të iPhone xs

Specifikat të iPhone xs janë

Ekrani:

Ekran Super Retina OLED 5,8 inç me rezolucion 2436 x 1125 piksele, HDR10, Dolby Vision dhe True Tone

Çipi:

Apple A12 Bionic

Memoria:

 • RAM: 4 GB
 • ROM 64 GB

Kamerat e pasme:

 • Kamera e gjerë 12 MP me hapje f/1.8 dhe OIS
 • Kamera telefoto 12 MP me hapje f/2.4 dhe OIS
 • Zmadhimi optik 2x, zmadhimi dixhital deri në 10x
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Blic me dy ngjyra LED me sinkronizim të ngadaltë

Kamera e përparme:

 • Kamera 7MP TrueDepth me hapje f/2.2 dhe regjistrim video 1080p HD

Regjistrimi i videos:

 • Regjistrim video 4K me 60 fps
 • Regjistrim video HD 1080p me 30 ose 60 fps
 • Mbështetje video Slo-mo për 1080p me 120 fps ose 240 fps

Lidhshmëria:

 • 4G LTE
 • Wi-Fi 802.11ac
 • Bluetooth 5.0
 • NFC
 • GPS

Bateria:

 • Bateria 2,658 mAh, që mbështet karikim të shpejtë deri në 15 W dhe karikim me valë Qi

Rezistenca ndaj ujit dhe pluhurit:

 • Vlerësimi i rezistencës ndaj ujit dhe pluhurit IP68

iPhone xs 64GB cmimi

Për iPhone xs 64GB cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg.

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok