iPhone X , 64 GB

23,400 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran 5,8 inç Super Retina HD
 • Kamera: Kamera e dyfishte 12+12
 • Memoria: 64 GB
 • Processori: Çipi A11 Bionic me arkitekturë 64-bit

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

iPhone X 64 GB në shitje

iPhone X 64 GB në shitje nga SATURNDAY, i pajisur me një sistem kamerash me lente të dyfishta me një lente me kënd të gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë. Këtu janë disa nga veçoritë e kamerës:, i pajisur me një Çipi A11 Bionic me arkitekturë 64-bit dhe me një kamera të dyfishte të pasme 12 megapikselë (me kënd të gjerë dhe telefoto) me apertura f/1.8 dhe f/2.4.

Specifikimet te iPhone X 

Ekrani:

 • Ekran 5,8 inç Super Retina HD
 • Rezolucioni prej 2436×1125 piksele në 458 ppi
 • Teknologjia e ekranit HDR
 • Teknologjia e ekranit True Tone
 • Prekja Haptike
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave

Procesori:

 • Çipi A11 Bionic me arkitekturë 64-bit
 • Bashkëprocesor i integruar i lëvizjes M11

Kamera:

 • Zmadhimi optik; zmadhimi dixhital deri në 10x
 • Stabilizimi optik i imazhit për të dy lentet
 • Lente me gjashtë elemente
 • Blic me Quad-LED True Tone me Slow Sync
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Smart HDR për foto
 • Regjistrim video 4K me 60 fps
 • Regjistrim video HD 1080p me 30 fps ose 60 fps
 • Gama e zgjeruar dinamike për video deri në 30 fps

Bateria:

 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Karikimi me valë (funksionon me karikues Qi)
 • Karikim i shpejtë (deri në 50% karikim në 30 minuta)
 • Deri në 21 orë kohë bisede
 • Deri në 13 orë përdorim interneti
 • Deri në 13 orë riprodhim video

Sensorët:

 • Njohja e fytyrës me ID të fytyrës
 • Barometri
 • Xhiro me tre boshte
 • Akselerometri
 • Sensor afërsije
 • Sensori i dritës së ambientit

Lidhshmëria:

 • 4G LTE i avancuar
 • Wi-Fi 802.11ac me MIMO
 • Bluetooth 5.0
 • NFC me modalitetin e lexuesit
 • GPS/GNSS
 • VoLTE
 • Telefonata me Wi-Fi

iPhone X 64 GB cmimi

Për iPhone X 64 GB cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok