iPhone XS max 512gb

Pershkrimi Specifik

  • Ekran: Super Retina OLED 6,5 inç
  • Processori: Apple A12 Bionic
  • Kamera e pasme: Kamera të dyfishta 12 megapikselë
  • Kamera e përparme: TrueDepth 7

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

iPhone XS max 512 gb ne shitje

Apple iPhone XS max 512 gb ne shitje nga SATURNDAY. Apple iPhone XS max është i pajisur me ekran 6.5 inç Super Retina OLED me një rezolucion prej 2688 x 1242 piksele dhe një densitet piksel prej 458 ppi. I pajisur me 4 GB RAM dhe 512 GB memorie të brendshme.

iPhone XS Max përmban një sistem me kamera të dyfishtë në pjesën e pasme, i përbërë nga një lente me kënd të gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë, të dyja me stabilizim optik të imazhit. Gjithashtu ka një kamerë të përparme 7 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat te iPhone XS max

Ekrani:

  • Ekran Super Retina OLED 6,5 inç, rezolucion 2688 x 1242 piksele, densitet pikselësh 458 ppi, HDR10, Dolby Vision, True Tone, 3D Touch dhe Gamë e gjerë ngjyrash

Procesori:

  • Çipi Apple A12 Bionic, teknologjia 7 nanometër, motori nervor dhe motori nervor me 8 bërthama

Kamera e pasme:

  • Kamera të dyfishta 12 megapikselë (me kënd të gjerë dhe telefoto), të dyja me stabilizim optik të imazhit, blic me katër LED True Tone, modalitet portret me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë, Smart HDR dhe regjistrim video 4K me 60 fps

Kamera e përparme:

  • Kamera TrueDepth 7 megapiksel me modalitetin Portret, Smart HDR dhe regjistrim video HD 1080p me 60 fps

iPhone XS max 512gb cmimi

Per iPhone XS max 512gb cmimi eshte i arsyeshem dhe me i mire ne treg