iPhone XS max 256GB 2 cope

Pershkrimi Specifik

 • Ekran: Super Retina OLED 6,5 inç
 • Processori: Apple A12 Bionic
 • RAM: 4 GB
 • Kamera e pasme: lente me kënd të gjerë 12 MP dhe një lente telefoto 12 MP
 • Kamera e përparme: 7MP

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

iPhone XS max 256GB 2 cope ne shitje

Apple iPhone XS max 256GB 2 cope ne shitje nga SATURNDAY. iPhone XS Max përmban një ekran Super Retina OLED 6.5 inç me një rezolucion prej 2688 x 1242 piksele dhe një densitet piksel prej 458 piksele për inç. iPhone XS Max mundësohet nga çipi Apple A12 Bionic, i cili përmban një CPU me 6 bërthama dhe një GPU me 4 bërthama. iPhone XS Max eshte i pajisur me 256 GB memorie të brendshme, e cila ofron hapësirë ​​të mjaftueshme për ruajtjen e fotove, videove dhe aplikacioneve.

Karakteristikat te iPhone XS max

Ekrani e iPhone XS max:

 • Ekran Super Retina OLED 6,5 inç me një rezolucion prej 2688 x 1242 piksele dhe një densitet piksel prej 458 piksele për inç. Ekrani mbështet HDR10 dhe Dolby Vision dhe ka një veçori të sensorit me prekje 120 Hz.

Procesori e iPhone XS max:

 • Çipi Apple A12 Bionic me një CPU me 6 bërthama dhe një GPU me 4 bërthama. Çipi A12 Bionic është projektuar të jetë më i shpejtë dhe më efikas se paraardhësi i tij dhe është i aftë të kryejë deri në 5 trilion operacione në sekondë.

RAM e iPhone XS max:

 • 4 GB

Memoria ruajtëse e iPhone XS max:

 • 256 GB

Kamera e pasme e iPhone XS max:

 • Sistemi me kamerë të dyfishtë me një lente me kënd të gjerë 12 MP dhe një lente telefoto 12 MP. Sistemi i kamerës mbështet stabilizimin optik të imazhit dhe zmadhimin optik 2x, dhe është i aftë të regjistrojë video 4K me 60 korniza për sekondë.

Kamera e përparme e iPhone XS max:

 • Kamera e përparme 7MP TrueDepth me regjistrim video 1080p HD.

Jetëgjatësia e baterisë  e iPhone XS max:

 • Bateria e integruar litium-jon e rikarikueshme e vlerësuar për të ofruar deri në 25 orë kohë bisede dhe deri në 13 orë përdorim të internetit. Telefoni mbështet karikim të shpejtë dhe karikim me valë

iPhone XS max 256GB 2 cope cmimi

Për iPhone XS max 256GB 1 + 1 cmimi janë të mira dhe kanë të njejtin cmim secila