iPhone 8 Plus Vitrine 64 GB

32,214 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran Retina HD 5,5 inç
 • Procesori: Çip Apple A11 Bionic
 • Memoria: 64G

 

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

iPhone 8 Plus Vitrine ne shitje

iPhone 8 Plus Vitrine ne shitje nga SATURNDAY. iPhone 8 Plus përmban një ekran 5.5 inç Retina HD me një rezolucion prej 1080 x 1920 piksele. Ai mundësohet nga çipi A11 Bionic i Apple, i cili është një procesor me gjashtë bërthama që përfshin dy bërthama me performancë të lartë dhe katër bërthama me efikasitet të lartë.  Në anën e pasme të iPhone 8 Plus, ekziston një sistem me kamera të dyfishtë që përfshin një lente me kënd të gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë.

Karakteristikat te iPhone 8 Plus Vitrine 64GB

Ekrani:

 • Ekran Retina HD 5,5 inç me teknologji IPS, rezolucion 1080 x 1920 piksele, densitet piksel 401 ppi, 3D Touch dhe ekran True Tone

Procesori:

 • Çip Apple A11 Bionic me arkitekturë 64-bit, Neural Engine dhe bashkëprocesor lëvizjeje M11

Kamera e pasme:

 • Kamera të dyfishta 12 megapikselë me kënd të gjerë (ƒ/1.8 hapje) dhe telefoto (ƒ/2.8 hapje) me zmadhim optik, zmadhim dixhital deri në 10x, modalitet portret, ndriçim portreti, stabilizim optik i imazhit dhe me katër LED True Blic ton

Kamera e përparme:

 • Kamera 7 megapikselë me aperturë ƒ/2.2, modaliteti Portret, Ndriçimi i Portretit, Retina Flash dhe regjistrim video HD 1080p

Bateria:

 • Bateria jo e lëvizshme 2675 mAh, karikim me valë (i pajtueshëm me Qi)

Lidhshmëria:

 • 4G LTE, Wi-Fi 802.11ac me MIMO, Bluetooth 5.0, NFC, GPS dhe lidhës Lightning

iPhone 8 Plus Vitrine cmimi

Për iPhone 8 Plus Vitrine cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok