iPhone 7 Vitrine 32 GB

15,104 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran Retina HD 4,7 inç
 • Procesori: Çip A10 Fusion me arkitekturë 64-bit
 • Memoria: 32 GB
 • Kamera: Kamera e pasme 12 megapikselë me stabilizim optik të imazhit, blic Quad-LED True Tone dhe regjistrim video 4K me 30 fps
 • Siguria: Touch ID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

iPhone 7 Vitrine 32 GB në shitje

iPhone 7 Vitrine 32 GB në shitje nga SATURNDAY. iPhone 7 ka një ekran Retina HD 4.7 inç me një rezolucion prej 750 x 1334 piksele. Ai mundësohet nga çipi A10 Fusion i Apple, i cili është një procesor me katër bërthama që ofron performancë më të shpejtë dhe efikasitet më të mirë të energjisë. Pajisja ka një kamerë të pasme 12 megapiksel që mund të regjistrojë video 4K me 30 korniza për sekondë dhe një kamerë të përparme 7 megapikselë që mund të regjistrojë video HD 1080p.

Karakteristikat të iPhone 7

Ekrani:

 • Ekran Retina HD 4,7 inç
 • Rezolucioni 1334 x 750 pixel në 326 ppi
 • Gamë e gjerë ngjyrash
 • 3D Touch

Procesori:

 • Çip A10 Fusion me arkitekturë 64-bit
 • Bashkëprocesor i integruar i lëvizjes M10

Kamera:

 • Kamera e pasme 12 megapikselë me stabilizim optik të imazhit, blic Quad-LED True Tone dhe regjistrim video 4K me 30 fps
 • Kamera e përparme 7 megapikselë me regjistrim video 1080p HD

Lidhshmëria:

 • 4G LTE i avancuar
 • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac me MIMO
 • Bluetooth 4.2
 • NFC (për Apple Pay)

Sensorët:

 • Sensori i gjurmës së gishtit të ID-së me prekje
 • Barometri
 • Xhiro me tre boshte
 • Akselerometri
 • Sensor afërsije
 • Sensori i dritës së ambientit

Bateria:

 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Jetëgjatësia e baterisë deri në 2 orë më shumë se iPhone 6s
 • Deri në 14 orë kohë bisede në 3G
 • Deri në 10 ditë kohë gatishmërie

Dimensionet dhe pesha:

 • Lartësia: 138,3 mm (5,44 inç)
 • Gjerësia: 67,1 mm (2,64 inç)
 • Thellësia: 7,1 mm (0,28 inç)
 • Pesha: 138 gram (4,87 ons)

Karakteristika te tjera:

 • Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit (vlerësimi IP67)
 • Altoparlantët stereo
 • Butoni i ri në shtëpi me reagime haptike
 • E disponueshme në ngjyrat e zeza, jet e zezë, argjendi, ari dhe rozë gold.

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok