iPhone 7+ 32GB

Pershkrimi Specifik

 • Ekran: Retina HD 5,5 inç
 • Procesori: Çip A10 Fusion
 • Kamera: Kamera të dyfishta 12MP
 • Memoria: 32 GB

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

iPhone 7+ 32GB në shitje 

Apple iPhone 7+ 32GB në shitje nga SATURNDAY. iPhone 7+ përmban një ekran Retina 5.5 inç me një rezolucion prej 1920 x 1080 piksele, duke ofruar një përvojë të qartë dhe të detajuar shikimi.

iPhone 7+ mundësohet nga çipi A10 Fusion i Apple, i cili premton performancë të shpejtë dhe efikasitet të energjisë. Ai funksionon në iOS 15.5.

iPhone 7+ përmban një sistem kamerash me lente të dyfishta me lente të gjera 12 megapikselë dhe lente telefoto në anën e pasme, duke ofruar zmadhim optik në 2x dhe zmadhim dixhital deri në 10x. Kamera e përparme është 7 megapikselë dhe mbështet videotelefonatat FaceTime.

iPhone 7+ është i pajisur me 32 GB memorie të brendshme, duke siguruar hapësirë ​​të mjaftueshme për ruajtjen e fotove, videove dhe të dhënave të tjera. iPhone 7+ mbështet karikim të shpejtë dhe ka një vlerësim IP67 për rezistencën ndaj ujit dhe pluhurit.

Karakteristika të iPhone 7+

Ekrani i iPhone 7+:

 • Ekran Retina HD 5,5 inç me teknologjinë IPS
 • Rezolucioni: 1920 x 1080 piksele në 401 ppi
 • Ekran i gjerë me ngjyra (P3)
 • 3D Touch

Procesori i iPhone 7+:

 • Çip A10 Fusion me arkitekturë 64-bit
 • Bashkëprocesor i integruar i lëvizjes M10

Memoria e iPhone 7+:

 • 32 GB memorie të brendshme

Sistemi operativ i iPhone 7+:

 • iOS 15.5

Kamerat e iPhone 7+:

 • Kamera të dyfishta 12MP me kënd të gjerë dhe telefoto
 • Me kënd të gjerë: hapje ƒ/1.8
 • Telefoto: ƒ/2.8 hapje
 • Zmadhimi optik në 2x; zmadhimi dixhital deri në 10x
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Stabilizimi optik i imazhit
 • Lente me gjashtë elemente
 • Blic me Quad-LED True Tone me Slow Sync
 • Regjistrim video 4K me 30 fps
 • Mbështetje për video Slo-mo për 1080p me 120 fps dhe 720p me 240 fps
 • Kamera FaceTime HD 7 MP
 • Regjistrim video 1080p HD

Lidhshmëria e iPhone 7+:

 • I aftë 4G LTE
 • Wi-Fi 802.11ac me MIMO
 • Bluetooth 4.2
 • NFC me modalitetin e lexuesit

Bateria e iPhone 7+:

 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Karikimi i shpejtë: Karikim deri në 50% në 30 minuta me përshtatës 18W (shitet veçmas)
 • Deri në 13 orë riprodhim video