IPHONE 14 Pro max new no box 512gb

164,385 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED 6,7 inç (17,00 cm).
 • Memoria: 128 GB ROM
 • Procesori: Çip A16 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 48 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Siguria: Kyçja e fytyrës

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

iPhone 14 Pro Max 512 GB

iPhone14 Pro Max 512GB ne shitje nga SATURN DAY. iPhone14 Pro Max i ri i pajisur me një kamera inovative 48MP për detaje mahnitëse, i pajisur me vecorine zbulimi i përplasjes, një veçori jetike e sigurisë e krijuar për të shpëtuar jetë, i projektuar për qëndrueshmëri me mburojën Qeramike, më e fortë se çdo xham e smartfonëve. Dinamic Island është një mënyrë e re magjike për të bashkëvepruar me iPhone-in tuaj. Deri në 4x rezolucionin për prerje me nofulla. Bateria e qëndrueshme deri në 29 orë në përdorim.

Karakterisitikat e iPhone 14 Pro Max:

Ekrani:

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 6,7 inç (diagonal).
 • Rezolucioni 2796 me 1290 pixel në 460 ppi
 • Dinamic Island
 • Ekran gjithmonë aktiv
 • Teknologji ProMotion me shpejtësi rifreskuese adaptive deri në 120 Hz
 • Ekran HDR
 • Ton i vërtetë
 • Ngjyra e gjerë (P3)
 • Prekja Haptike
 • Raporti i kontrastit 2,000,000:1 (i zakonshëm)
 • 1000 nits shkëlqim maksimal (tipike); 1600 nits ndriçimi maksimal (HDR); 2000 nits ndriçimi maksimal (në natyrë)
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave
 • Mbështetje për shfaqjen e shumë gjuhëve dhe karaktereve në të njëjtën kohë

Çip:

 • Çipi A16 Bionic
 • CPU me 6 bërthama me 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
 • GPU me 5 bërthama

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok