IPHONE 14 PRO MAX New esim purple 1TB

204,633 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED 6,7 inç (17,00 cm).
 • Kujtesa: 1TB GB ROM
 • Procesori: Çip A16 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 48 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Siguria: Kyçja e fytyrës

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

iPhone 14 Pro Max 1TB

iPhone14 Pro Max 1TB ne shitje nga SATURN DAY i pajisur me një kamera inovative 48MP për detaje mahnitëse, i pajisur me zbulimi i përplasjes që është një veçori jetike e sigurisë e krijuar për të shpëtuar jetë e cila telefonon urgjencen ne rast aksidenti. Projektuar për qëndrueshmëri me Mburojën Qeramike, më e fortë se çdo gotë e smartfonëve. Ky iPhone eshte pajisur me Dinamic Island që është një mënyrë e re magjike për të bashkëvepruar me iPhone-in tuaj.
Deri në 4x rezolucionin për prerje me nofulla.
Bateria e qëndrueshme deri në 29 orë në riprodhimin e videos.

Cmimi i iPhone14 Pro Max 1TB

Cmimi i iPhone14 Pro Max 1TB është i mirë dhe i arsyeshëm për karakteristikat që ka

Specifikat e iPhone14 Pro Max 1TB

Ekrani: 

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 6,7 inç (diagonal).
 • Rezolucioni 2796 me 1290 pixel në 460 ppi
 • Ekrani i iPhone 14 Pro Max ka qoshe të rrumbullakosura që ndjekin një dizajn të bukur të lakuar, dhe këto qoshe janë brenda një drejtkëndëshi standard.

Procesori:

 • Çipi A16 Bionic
 • CPU me 6 bërthama me 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
 • GPU me 5 bërthama

Kamera e iPhone14 Pro Max :

 • Sistemi i kamerës pro
 • 48 MP kryesore: 24 mm, hapje ƒ/1,78, stabilizim optik i imazhit me zhvendosje të sensorit të gjeneratës së dytë, lente me shtatë elementë, 100% pikselë të fokusit
 • 12 MP Ultra e gjerë: 13 mm, hapje ƒ/2.2 dhe fushëpamje 120°, lente me gjashtë elementë, 100% pikselë të fokusit
 • Zmadhimi optik 3x, zmadhimi optik 2x; Gama e zmadhimit optik 6x; zmadhimi dixhital deri në 15x
 • Smart HDR 4
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Ndriçimi i portretit me gjashtë efekte (Natyrore, Studio, Kontur, Skenë, Mono skene, Mono me tast të lartë)
 • Modaliteti i natës
 • Portretet e modalitetit të natës aktivizohen nga LiDAR Scanner
 • Panorama (deri në 63 MP)

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok