IPHONE 14 PRO MAX New esim 128gb

142,623 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED 6,7 inç .
 • Memoria: 128 GB ROM
 • Procesori: Çip A16 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 48 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Siguria: FaceID

 

 

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

Iphone14 Pro Max 128GB ne shitje

Iphone14 Pro Max 128GB ne shitje nga SATURN DAY i pajisur me një kamera inovative 48MP për detaje mahnitëse. Iphone 14 Pro Max eSim i pajisur me vecorine me te re Sim dixhital pa pas nevoje per sim fizik.  Zbulimi i përplasjes, një veçori jetike e sigurisë e krijuar për të shpëtuar jetë e cila telefonon urgjencen ne rast aksidenti. Projektuar për qëndrueshmëri me Mburojën Qeramike, më e fortë se çdo xham e smartfonëve dhe bateria është e qëndrueshme deri në 29 orë në përdorimi. Iphone 14 Pro Max 128GB cmimi është i arsyeshëm.

Iphone 14 Pro Max eSim

Iphone 14 Pro Max 128 GB me eSim dixhitale që eliminon nevojën për një kartë SIM fizike. Me eSIM, mund të transferoni shpejt dhe me lehtësi një celular ekzistues ose të merrni një të ri celular, të gjitha në mënyrë dixhitale. Madje mund të ruani shumë eSIM në të njëjtën pajisje dhe të përdorni dy numra telefoni në të njëjtën kohë. Dhe është më e sigurt – dikush nuk mund ta heqë kartën fizike SIM nëse iPhone juaj humbet ose vidhet.

Karakteristikat e Iphone 14 Pro Max 128 GB

Ekrani:

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 6,7 inç (diagonal).
 • Rezolucioni 2796 me 1290 pixel në 460 ppi
 • Dinamic Island
 • Ekran gjithmonë aktiv
 • Teknologji ProMotion me shpejtësi rifreskuese adaptive deri në 120 Hz
 • Ekran HDR
 • Ton i vërtetë
 • Ngjyra e gjerë (P3)
 • Prekja Haptike
 • Raporti i kontrastit 2,000,000:1 (i zakonshëm)
 • 1000 nits shkëlqim maksimal (tipike); 1600 nits ndriçimi maksimal (HDR); 2000 nits ndriçimi maksimal (në natyrë)
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave
 • Mbështetje për shfaqjen e shumë gjuhëve dhe karaktereve në të njëjtën kohë

Çip:

 • Çipi A16 Bionic
 • CPU me 6 bërthama me 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
 • GPU me 5 bërthama

Location:

 • GPS preciz me frekuencë të dyfishtë (GPS, GLONASS, Galileo, QZSS dhe BeiDou)
 • Busulla dixhitale
 • Wi-Fi
 • Qelizore
 • Mikrolokacioni iBeacon

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok