IPHONE 14 PRO MAX 512GB

189,540 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED 6,7 inç (17,00 cm).
 • Memoria: 512 GB ROM
 • Procesori: Çip A16 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 48 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Siguria: Face ID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

iPhone 14 Pro Max 512GB ne shitje

iPhone 14 Pro Max 512GB ne shitje nga SATURNDAY. iPhone 14 Pro Max eSim ne shitje nga SATURNDAY. I pajisur me një kamera inovative 48MP për detaje mahnitëse, i pajisur me zbuluesin e përplasjes që një veçori jetike e sigurisë e krijuar për të shpëtuar jetë, i projektuar për qëndrueshmëri me Mburojën Qeramike, më e fortë se çdo xham e smartfoni. Bateria e qëndrueshme deri në 29 orë në riprodhimin e videos.

Specifikat te iPhone 14 Pro Max 

Ekrani:

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 6,7 inç (diagonal).
 • Rezolucioni 2796 me 1290 pixel në 460 ppi
 • Dinamic Island
 • Ekran gjithmonë aktiv
 • Teknologji ProMotion me shpejtësi rifreskuese adaptive deri në 120 Hz
 • Ekran HDR

Çipi:

 • Çipi A16 Bionic
 • CPU me 6 bërthama me 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
 • GPU me 5 bërthama
 • Motori nervor me 16 bërthama

Kamera:

 • Sistemi i kamerës pro
 • 48 MP kryesore: 24 mm, hapje ƒ/1,78, stabilizim optik i imazhit me zhvendosje të sensorit të gjeneratës së dytë, lente me shtatë
 • elementë, 100% pikselë të fokusit
 • 12 MP Ultra e gjerë: 13 mm, hapje ƒ/2.2 dhe fushëpamje 120°, lente me gjashtë elementë, 100% pikselë të fokusit
 • Telefoto 12 MP 2x (mundësuar nga sensori me katër piksel): 48 mm, hapje ƒ/1,78, stabilizim optik i imazhit me zhvendosje të
 • sensorit të gjeneratës së dytë, lente me shtatë elementë, 100% piksel fokusimi
 • 12 MP 3x Telefoto: 77 mm, hapje ƒ/2.8, stabilizim optik i imazhit, lente me gjashtë elemente
 • Zmadhimi optik 3x, zmadhimi optik 2x; Gama e zmadhimit optik 6x; zmadhimi dixhital deri në 15x
 • Mbulesa e lenteve me kristal safir
 • Blic përshtatës True Tone
 • Motori fotonik
 • Fusion i thellë
 • Smart HDR 4

Bateria:

 • Bateri litium-jon e ringarkueshme e integruar
 • Ngarkimi me valë MagSafe deri në 15W14
 • Karikimi me valë Qi deri në 7.5W14
 • Karikimi përmes USB në sistemin kompjuterik ose përshtatësin e energjisë
 • E aftë për karikim të shpejtë:
 • Karikimi deri në 50% në rreth 30 minuta15 me përshtatës 20W ose më të lartë (disponohet veçmas)

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok