IPHONE 14 PRO MAX 512GB – PURPLE

212,940 L

Karakteristikat kryesore

 • Ekrani: Ekran OLED 6,7 inç (17,00 cm).
 • Kujtesa: 512GB ROM
 • Procesori: Çip A16 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 48 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

iPhone 14 Pro Max 512 GB Purple

iPhone 14 512 GB në shitje

iPhone 14 512 GB në shitje nga SATURN DAY dhe Cmimi i iPhone 14 Pro Max 512 GB ështe i arsyeshëm. I pajisur me një memorie 512 GB e cila mund të ruani gjithë kujtimet dhe momentet tuaj të preferuar. iPhone 14 është pajisur me sistemin më mbresëlënës me kamera të trefishtë e cila mund të regjistroni foto mahnitëse në dritë të ulët dhe dritë të ndritshme.

Karakteristikat e iPhone 14 Pro Max:

 • Përdorim gjatë gjithë ditës dhe deri në 20 orë përdorimi
 • Çipi A15 Bionic me GPU me 5 bërthama për performancë të shpejtë rrufe. Celular super i shpejtë 5G
 • Karakteristikat e qëndrueshmërisë lider në industri me Mburojën Qeramike dhe rezistencën ndaj ujit

Kamera e iPhone 14 Pro Max:

Kamera e iPhone 14 Pro Max është i pajisur me një kamera të trefishtë 48 MP kryesore: 24 mm, hapje ƒ/1,78, stabilizim optik i imazhit me zhvendosje të sensorit të gjeneratës së dytë, lente me shtatë elementë, 100% pikselë të fokusit 12 MP Ultra e gjerë: 13 mm, hapje ƒ/2.2 dhe fushëpamje 120°, lente me gjashtë elementë, 100% pikselë të fokusit
kamera 12 MP 2x: 48 mm, hapje ƒ/1,78, stabilizim optik i imazhit me zhvendosje të sensorit të gjeneratës së dytë, lente me shtatë elementë, 100% piksel fokusimi 12 MP 3x kamera: 77 mm, hapje ƒ/2.8, stabilizim optik i imazhit, lente me gjashtë elemente
Zmadhimi optik 3x, zmadhimi optik 2x; Gama e zmadhimit optik 6x; zmadhimi dixhital deri në 15x.

Specifikat e Kameres:

 • Mbulesa e lenteve me kristal safir
 • Blic përshtatës True Tone
 • Smart HDR 4
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Ndriçimi i portretit me gjashtë efekte (Natyrore, Studio, Kontur, Skenë, Mono skene, Mono me tast të lartë)
 • Modaliteti i natës
 • Portretet e modalitetit të natës aktivizohen nga LiDAR Scanner
 • Panorama (deri në 63 MP)
 • Stilet fotografike
 • Fotografi makro
 • Apple ProRAW
 • Kapje e gjerë ngjyrash për fotot dhe fotot e drejtpërdrejta
 • Korrigjimi i lenteve (Ultra i gjerë)
 • Korrigjim i avancuar i syve të kuq
 • Stabilizimi automatik i imazhit
 • Modaliteti i shpërthimit
 • Gjeoetiketimi i fotografive
 • lFormatet e imazhit të kapur: HEIF, JPEG dhe DNG

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok