IPHONE 14 PRO MAX new no box 256gb

149,175 L

Pershkrimi i Produktit:

 • Ekrani: Ekran OLED 6,7 inç (17,00 cm).
 • Memoria: 256 GB ROM
 • Procesori: Çip A16 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 48 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit: 

iPhone 14 Pro Max (256GB) ne shitje

iPhone 14 Pro Max (256GB) ne shitje nga SATURNDAY. iPhone 14 Pro Max eshte pajisur me një kamera inovative 48MP për detaje mahnitëse, i pajisur me zbulues të përplasjes, një veçori jetike e sigurisë e krijuar për të shpëtuar jetë në rast aksidenti mund te te telefonoje Urgjencën. Projektuar për qëndrueshmëri me Mburojën Qeramike, më e fortë se çdo xham e smartfonëve, i pajisur me vecorine më të re Dinamic Island që është një mënyrë e re magjike për të bashkëvepruar me iPhone-in tuaj dhe i pajisur me nje bateri të qëndrueshme deri në 29 orë në pëerdorim.

iPhone 14 Pro Max cmimi

Per iPhone 14 Pro Max cmimi eshte i arsyeshem per vecorite qe ka ky i iPhone

Karakteristikat e iPhone 14 Pro Max

Ekrani i iPhone 14 Pro Max

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 6,7 inç (diagonal).
 • Rezolucioni 2796 me 1290 pixel në 460 ppi

Processori i iPhone 14 Pro Max

 • Çipi A16 Bionic
 • CPU me 6 bërthama me 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
 • GPU me 5 bërthama

Bateria e iPhone 14 Pro Max:

 • Bateri litium-jon e ringarkueshme e integruar
 • Ngarkimi me valë MagSafe deri në 15W14
 • Karikimi me valë Qi deri në 7.5W14
 • Karikimi përmes USB në sistemin kompjuterik ose përshtatësin e energjisë
 • E aftë për karikim të shpejtë:
 • Karikimi deri në 50% në rreth 30 minuta15 me përshtatës 20W ose më të lartë

iPhone 14 Pro Max cmimi

Për iPhone 14 Pro Max cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok