IPHONE 14 PRO MAX 256 GB MIX

152,100 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED 6,7 inç .
 • Kujtesa: 256 GB ROM
 • Procesori: Çip A16 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 48 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

iPhone 14 Pro Max 256GB Mix

iPhone14 Pro Max 256GB ne shitje

iPhone14 Pro Max 256GB ne shitje nga SATURN DAY. i pajisur me një ekran OLED 6.7 inç me rezolucion të lartë dhe një shkallë të lartë rifreskimi. Pajisja është pajisur me gjithashtu një mbulesë të përparme mburojëje qeramike të qëndrueshme dhe kornizë çeliku inox, i pajisur me një cip A16 dhe ka një sistem të avancuar kamerash me lente të shumta, të tilla si një lente me kënd të gjerë dhe një lente me kënd ultra të gjerë. Pajisja pritet të ketë stabilizim të përmirësuar të imazhit, performancë në dritë të ulët dhe aftësi regjistrimi video 8K. Karakteristika të tjera të  iPhone 14 Pro Max përfshinë lidhjen 5G, jetëgjatësinë e përmirësuar të baterisë, vërtetimin e avancuar biometrik dhe një dizajn elegant me korniza minimale.

Ngjyrat e iPhone 14 Pro:

Ngjyrat e iPhone 14 Pro janë Silver (Argjent), Gold (Ar), Black (e Zeze) dhe Deep Purple (Lejla)

iPhone 14 Pro Max 256GB cmimi

Per iPhone 14 Pro Max 256GB cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë treg.

Specifikat e iPhone 14 Pro Max 256GB Mix:

Ekrani:

 • Ekran OLED 6,7 inç me rezolucion të lartë dhe shpejtësi të lartë rifreskimi
 • Mbulesa e përparme e mburojës qeramike
 • Kornizë çelik inox

Procesori:

 • Çipi A16 ose A17

Kamera:

 • Sistemi i avancuar i kamerës me lente të shumta, duke përfshirë një lente me kënd të gjerë, një lente telefoto dhe një lente me kënd ultra të gjerë
 • Stabilizimi i përmirësuar i imazhit dhe performanca në dritë të ulët
 • Aftësitë e regjistrimit të videos 8K

Lidhshmëria:

 • Lidhja 5G
 • Karakteristika të tjera të mundshme:

Bateria:

 • Vërtetim i avancuar biometrik
 • Dizajn elegant me korniza minimale

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok