IPHONE 14 PRO MAX 1TERRA

209,430 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED 6,1 inç (15,54 cm).
 • Kujtesa: 128 GB ROM
 • Procesori: Çip A16 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 48 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

iPhone 14 Pro Max në shitje

iPhone 14 Pro Max 1 TB në shitje nga SATURN DAY. Eksploroni të ardhmen me iPhone 14 Pro Max i pajisur me një kamër inovative 48MP për detaje mahnitëse, i përfshirë me një Zbulues të përplasjes e cila telefonon urgjensën në rast aksidenti, një veçori jetike e sigurisë e krijuar për të shpëtuar jetë. Projektuar për qëndrueshmëri me Mburojën Qeramike, më e fortë se çdo gotë e smartfonëve. Dinamyc Island është një mënyrë e re magjike për të bashkëvepruar me iPhone-in tuaj. Bateria e qëndrueshme deri në 23 orë në punë.

Karakteristikat te iPhone 14 Pro Max 1 TB

Ekrani i iPhone 14 Pro Max: 

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 6,7 inç (diagonal).
 • Rezolucioni 2796 me 1290 pixel në 460 ppi

Procesor i iPhone 14 Pro Max:

 • Çipi A16 Bionic
 • CPU me 6 bërthama me 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
 • GPU me 5 bërthama
 • Motori nervor me 16 bërthama

Bateria e iPhone 14 Pro Max:

 • Bateri litium-jon e ringarkueshme e integruar
 • Ngarkimi me valë MagSafe deri në 15W14
 • Karikimi me valë Qi deri në 7.5W14
 • Karikimi përmes USB në sistemin kompjuterik ose përshtatësin e energjisë

Sensorët te iPhone 14 Pro Max

 • Skaneri LiDAR
 • Barometri
 • Xhiro me rreze të lartë dinamike
 • Akselerometër me g të lartë
 • Sensor afërsije
 • Sensorë të dyfishtë të dritës së ambientit

Na vizitoni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok