IPHONE 14 PRO MAX 128 PURPLE

170,820 L

Përshkrimi Specifik:

  • Ekrani: Ekran OLED 6,7 inç (17,00 cm)
  • Ngjyra: Lejla
  • Memoria: 128 GB
  • Procesori: Çip A16 Bionic, Hexa Core
  • Kamera: 48 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
  • Bateria: Karikimi me valë deri në 7,5 W
  • Siguria: Face ID

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

IPHONE 14 PRO MAX 128 PURPLE

Pershkrimi Produktit:

Iphone 14 pro Max 128 GB ngjyrë lejla. All Systems Pro. Regjistroni detaje të jashtëzakonshme me një kamerë kryesore 48MP. Përjetojeni iPhone-in në një mënyrë krejtësisht të re me Dynamic Island dhe ekranin Always-On. Prezantimi i Dynamic Island, një risi e re e Apple që është hardueri dhe softueri. A16 Bionic, çipi i fundit i smartfonëve. Celular super i shpejtë 5G.

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram| TikTok