IPHONE 14 PRO MAX 128 GB MIX

133,380 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED 6,7 inç
 • Kujtesa: 128 GB ROM
 • Procesori: Çip A16 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 48 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Siguri: FaceID

 

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

iPhone 14 Pro Max 128GB Mix

iPhone14 Pro Max 128GB ne shitje

iPhone14 Pro Max 128GB ne shitje nga SATURN DAY i pajisur me një kamera inovative 48MP qe mund te kapni ne fotografi momentet tuaja te preferuara, i pajisur me zbuluesin e përplasjes që është një veçori jetike e sigurisë e krijuar për të shpëtuar jetë.
Projektuar për qëndrueshmëri me Mburojën Qeramike që është më e fortë se çdo xham e smartfonëve, i pajisur me Dinamic Island që është një mënyrë e re magjike për të bashkëvepruar me iPhone-in tuaj. Bateria e qëndrueshme deri në 29 orë në përdorim.

iPhone14 Pro Max 128GB cmimi

Për iPhone14 Pro Max 128GB cmimi është i arsyeshëm.

Karakteristikat e iPhone 14 Pro Max 128GB Mix

Ekrani

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 6,7 inç

Bateria:

 • Bateri litium-jon e ringarkueshme e integruar
 • Ngarkimi me valë MagSafe deri në 15W14
 • Karikimi me valë Qi deri në 7.5W14
 • Karikimi përmes USB në sistemin kompjuterik ose përshtatësin e energjisë

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok