IPHONE 14 PRO MAX 128 GB -GOLD / ZI

166,140 L

 

Përshkrimi Specifik:

  • Procesori: Apple A16 Bionic
  • Sistemi Operativ: iOS
  • Memoria: 128 GB
  • Ngjyra: zeze
  • Lidhshmëria : 5G, Bluetooth, Wi-Fi.
  • Madhësia e ekranit: 6.7 inç
  • Rezolucioni i kamerës: 12.0 MP, 48.0 MP
  • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

iPhone 14 Pro Max 128 GB në shitje

Përshkrimi i Produktit:

iPhone 14 Pro Max 128 GB në shitje nga SATURN DAY dhe cmimi i iPhone 14 Pro Max është i arsyeshëm. Ky iPhone ka ekran Super Retina XDR 6,7 inç me Always-On dhe ProMotion i pajisur me vecorinë më të re Dynamic Island, një mënyrë e re magjike për të bashkëvepruar me iPhone-in. Kamera e iPhone 14 Pro Max është 48 MP për rezolucion deri në 4 herë më të madh. Modaliteti kinematografik tani në 4K Dolby Vision deri në 30 fps. Modaliteti i veprimit për video të qarta, të qëndrueshme dhe një veçori jetësore të sigurisë – Zbulimi i përplasjeve e cila mund të telefonoje urgjencën në rast aksidenti dhe ka processor A16 Bionic që është çipi i fundit i smartfonëve.

Ekrani:

6,7 inç Super Retina XDR me ProMotion

Kamera e përparme:

Kamera TrueDepth 12MP

Procesori:

Çipi A16 Bionic, CPU me 6 bërthama me 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti, GPU me 5 bërthama, Motor Neural me 16 bërthama

Karikimi:

Mundësi për karikim të shpejtë: Karikim deri në 50% në rreth 30 minuta me përshtatës 20 W ose më i lartë (i disponueshëm veçmas)

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok