IPHONE 14 PRO 256GB – GOLD / SILVER

157,950 L

Përshkrimi Specifik:

  • Ekrani: Ekran OLED 6,1 inç (15,54 cm).
  • Memoria: 256 GB ROM
  • Procesori: Çip A16 Bionic, Hexa Core
  • Kamera: 48 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
  • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
  • Siguria: Face ID
  • Ngjyra: Gold/Silver

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

Blijeni iPhone 14 pro ne shitje tek SATURN DAY me cmim të arsyeshëm dhe eksploroni të ardhmen me Apple iPhone 14 Pro. E projektuar për qëndrueshmëri, ajo vjen me Mburojën Qeramike, e cila është më e fortë se çdo xham smartfoni. Shikoni gjërat e mëdha me ekranin e tij dinamik 6,1 inç që vjen në variante ngjyrash. Është i integruar në të gjithë iOS 16 dhe mund të punojë me të gjitha llojet e aplikacioneve për të shfaqur pa probleme atë që ju nevojitet. Personalizoni ekranin tuaj të kyçjes me miniaplikacionet dhe fontet më të mira pasi iOS 16 ju lejon të personalizoni ekranin tuaj të kyçjes në mënyra të reja argëtuese. Merrni gjithçka që ju nevojitet kur telefoni juaj është i kyçur, nga gjurmimi i ziles së aktivitetit tuaj deri tek shikimi i përditësimeve të drejtpërdrejta të aplikacioneve tuaja të preferuara. Phone 14 Pro Max mund të zbulojë një përplasje të rëndë me makinë dhe mund të telefonojë shërbimet e urgjencës dhe të njoftojë kontaktet tuaja të urgjencës. Me sistemin e kamerës pro merrni, bëhuni masivisht pro. Kamera kryesore krejtësisht e re 48MP me një sensor të avancuar me katër piksel. iPhone 14 Pro ngre shiritin për atë që mund të bëjnë 48 megapikselë – duke ofruar 4x rezolucionin në ProRAW për detaje mahnitëse në çdo prerje.

Sistemi i ri i kamerës Pro tuaj. Merrni shumë më shumë detaje në shumë më pak dritë, foto deri në 3 herë më të mira në dritë të ulët në kamerën ultra të gjerë, deri në 2 herë foto me dritë të ulët në kamerën kryesore dhe deri në 2 herë foto më të mira në dritë të ulët në kamerën iPhone 14 Pro. Regjistroni videot më të mira në modalitetin kinematografik në 4K HDR me 24 fps, standardi i industrisë së filmit. Ai vjen me Çip A16 Bionic, i cili është truri i të gjithëve. Dhe për të mos harruar jetëgjatësinë e tij të gjatë të baterisë, mund ta përdorësh gjithë ditën. Shijo lidhjen 6G dhe mbështetjen e dy kartës së kartës (nano-SIM dhe eSIM). Iphone 14 pro është rezistent ndaj ujit dhe ndaj pluhurave.

Na ndiqni ne rrjetet sociale :
Facebook | Instagram | TikTok