IPHONE 14 PRO 128GB PURPLE

136,890 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED 6,7 inç (17,00 cm).
 • Memoria: 256 GB ROM
 • Procesori: Çip A16 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 48 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

iPhone 14 Pro 128GB Purple

iPhone 14 Pro 128GB ne shitje

iPhone 14 Pro 128GB ne shitje nga SATURN DAY Regjistroni detaje të jashtëzakonshme me një kamerë kryesore 48 MP. Përjetoni iPhone 14 në një mënyrë krejtësisht të re me Dynamic Island dhe ekranin Always-On. Zbulimi i përplasjes,1 një veçori e re e sigurisë, që kërkon ndihmë kur nuk mundeni.

iPhone 14 Pro 128GB cmimi

Për iPhone 14 Pro 128GB cmimi është i arsyeshëm dhe është më i mirë në treg

Karakteristikat e iPhone 14 Pro 128GB Purple

 • Dizajni: iPhone 14 Pro ka një dizajn të ri me skaje të sheshta dhe me prerje të reduktuar.
 • Ekrani: Pajisja ka një ekran LTPO OLED me shpejtësi të lartë të rifreskimit me ndriçim të përmirësuar dhe saktësi ngjyrash.
 • Kamera: iPhone 14 Pro ka një sistem kamere të pasme me tre lente me aftësi të përmirësuara zmadhimi, performancë më të mirë në dritë të ulët dhe veçori të përmirësuara të regjistrimit të videos.
 • Procesori: Pajisja ka një çip A16 Bionic Chip, Hexa Core, i cili do të sigurojë performancë më të mirë dhe jetëgjatësi më të gjatë të baterisë.

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok