IPHONE 14 PRO 128 GB PURPLE

148,590 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran 6,1 inç Super Retina XDR2 me Always-On dhe ProMotion
 • Kamera: Kamera e pasme trefishe 48 MP + 12 MP + 12 MP dhe Kamera e përparme 12 MP
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Memoria: 128 GB
 • OS (Sistem Operimit): iOS 16

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

Iphone 14 Pro 128GB Purple

Iphone 14 Pro 128GB ne shitje

Iphone 14 Pro 128GB ne shitje nga SATURN DAY Regjistroni detaje të jashtëzakonshme me një kamerë kryesore 48 MP. Përjetoni iPhone 14 në një mënyrë krejtësisht të re me Dynamic Island dhe ekranin Always-On. Zbulimi i përplasjes,1 një veçori e re e sigurisë, që kërkon ndihmë kur nuk mundeni.

Iphone 14 Pro 128GB cmimi

Për Iphone 14 Pro 128GB cmimi është i arsyeshëm dhe është më i mirë në treg

Karakteristikat e Iphone 14 Pro 128GB Purple

 • Ekran 6,1 inç Super Retina XDR2 me Always-On dhe ProMotion
 • Kamera kryesore 48 MP për rezolucion deri në 4 herë më të madh
 • Modaliteti kinematografik tani në 4K Dolby Vision deri në 30 fps
 • Modaliteti i veprimit për video të qetë dhe të qëndrueshme
 • Jetëgjatësia e baterisë gjatë gjithë ditës dhe deri në 23 orë
 • A16 Bionic, çipi i fundit i smartfonëve. Celular super i shpejtë 5G
 • Karakteristikat e qëndrueshmërisë lider në industri me Mburojën Qeramike dhe rezistencën ndaj ujit
 • iOS 16 ofron edhe më shumë mënyra për të personalizuar, komunikuar dhe ndarë.

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok