IPHONE 14 PLUS – 128 GB

105,300 L

Përshkrimi Specifik:

 • Siguria: FaceID
 • Bateria: Li-Ion 4323 mAh
 • Pesha: 203 g
 • Madhësia: 6,7 inc
 • Memoria: 128 GB
 • OS (Sistemi i Operimit): iOS 16

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

iPhone 14 128GB në shitje

iPhone 14 128GB në shitje nga SATURNDAY i pajisur me zbulues të përplasjes që është një veçori jetike e sigurisë e krijuar për të shpëtuar jetë, i pajisur me ekran 6.1 inç për përvojën e shikimit në ekran të madh. Jetëgjatësi e gjatë e baterisë deri në 20 orë perdorimi, i pajisur me karikuese me valë Qi deri në 7,5 W. Karikimi i shpejtë deri në 50% në 30 minuta për t’ju marrë gjatë gjithë ditës.

Soecifikat të iPhone 14

Ekrani: 

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 6,1 inç (diagonal).
 • Rezolucioni 2532 me 1170 pixel në 460 ppi
 • Ekran HDR
 • Ton i vërtetë
 • Ngjyra e gjerë (P3)
 • Prekja Haptike
 • Raporti i kontrastit 2,000,000:1
 • 800 nits shkëlqim maksimal (i zakonshëm); 1200 nits ndriçimi maksimal (HDR)
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave
 • Mbështetje për shfaqjen e shumë gjuhëve dhe karaktereve në të njëjtën kohë

Çip:

 • Çipi A15 Bionic
 • CPU me 6 bërthama me 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
 • GPU me 5 bërthama
 • Motori nervor me 16 bërthama

iPhone 14 128GB cmimi

Për iPhone 14 128GB cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok