IPHONE 14 + new esim 128gb

102,843 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED 6,1 inç (15,40 cm).
 • Memoria: 128 GB ROM
 • Procesori: Çip A15 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 12 MP + 12 MP e pasme e dyfishtë dhe kamera e përparme 12 MP
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

IPHONE 14 + new esim 128gb

iPhone 14 128GB në shitje

iPhone 14 128GB ne shitje nga SATURNDAY i pajisur me zbulimi i përplasjes qe është një veçori jetike e sigurisë e krijuar për të shpëtuar jetë
Ekran 6.1 inç për përvojën e shikimit në ekran të madh.
Jetëgjatësi e gjatë e baterisë deri në 20 orë riprodhim video
Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
Karikimi i shpejtë deri në 50% në 30 minuta për t’ju marrë gjatë gjithë ditës.

iPhone 14 eSim

iPhone 14 128GB ne shitje i pajisur me eSim karten dixhitale që eliminon nevojën për një kartë SIM fizike. Me eSIM, mund të transferoni shpejt dhe me lehtësi një celular ekzistues ose të merrni një të ri celular, të gjitha në mënyrë dixhitale. Madje mund të ruani shumë eSIM në të njëjtën pajisje dhe të përdorni dy numra telefoni në të njëjtën kohë. Dhe është më e sigurt – dikush nuk mund ta heqë kartën fizike SIM nëse iPhone juaj humbet ose vidhet.

iPhone 14 128GB cmimi 

Për iPhone 14 128GB cmimi është i arsyeshëm për karakteristikat që ofron

Specifikat iPhone 14 128GB

Ekrani: 

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 6,1 inç (diagonal).
 • Rezolucioni 2532 me 1170 pixel në 460 ppi
 • Ekran HDR
 • Ton i vërtetë
 • Ngjyra e gjerë (P3)
 • Prekja Haptike
 • Raporti i kontrastit 2,000,000:1
 • 800 nits shkëlqim maksimal (i zakonshëm); 1200 nits ndriçimi maksimal (HDR)
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave
 • Mbështetje për shfaqjen e shumë gjuhëve dhe karaktereve në të njëjtën kohë

Çip:

 • Çipi A15 Bionic
 • CPU me 6 bërthama me 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
 • GPU me 5 bërthama
 • Motori nervor me 16 bërthama

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok