IPHONE 14 MAX 256 – PURPLE

183,690 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

IPHONE 14 MAX 256 – PURPLE

Përshkrimi i Produktit:

iPhone 14 Pro Max 256 GB (Deep Purple, 6 GB RAM)
Bleni telefonin inteligjent Apple iPhone 14 Pro Max 256 GB (Deep Purple, 6 GB RAM) në internet me çmimet më të mira në Shqipëri. Iphoni ka memorje 6 GB RAM dhe 256 GB memorie të integruar dhe është ngjyrë Lejla. Me një densitet piksel prej 460 ppi, do të kënaqeni duke parë përmbajtjen tuaj të preferuar në Apple iPhone 14 Pro Max 256 GB (Deep Purple, 6 GB RAM) me qartësi maksimale. Dimensionet e smartfonit janë 160.7 mmx77.6 mmx7.85 mm (H x W x T), dhe peshon rreth 240 gram. Kjo rezulton në funksionimin e qetë të telefonit dhe aksesin në disa aplikacione njëkohësisht pa asnjë ndërprerje. Smartphone nga Apple vjen me 48 MP + 12 MP + 12 MP në pjesën e pasme, në mënyrë që të kapni disa fotografi reale.

Përshkrimi Specifik:

 • Marka : Apple
 • Modeli : iPhone 14 Pro Max
 • Sistemi Operativ OS: iOS 16
 • Kamera e pasme: 48 MP + 12 MP + 12 MP
 • Kamera perballë: 12 MP
 • Lartësia : 160,7 mm
 • Gjerësia: 77.6 mm
 • Trashësia: 7,85 mm
 • Pesha: 240 gram
 • Ngjyrat : Lejla
 • Rezolucioni i ekranit: 2796 x 1290 piksele
 • Raporti i pamjes : 19.5:9
 • Dendësia e pikselit : 460 ppi
 • Rezolucioni
  48 MP f/1,78, kënd i gjerë, kamera primare, 12 MP f/2,2, kamera me kënd ultra të gjerë, 12 MP f/2,8, kamera telefotografike
 • Fokusimi automatik
  Po, fokusimi automatik i zbulimit të fazës, fokusimi automatik me piksel të dyfishtë
 • Blic: Po, Retina Flash
 • Rezolucioni i imazhit: 8000 x 6000 piksele
 • Cilësimet: Kompensimi i ekspozimit, kontrolli ISO
  Mënyrat e xhirimit
  Xhirimi i vazhdueshëm, modaliteti me rreze të lartë dinamike (HDR)
 • Karakteristikat e kamerës
  Zmadhimi dixhital, Blici automatik, Zbulimi i fytyrës, Prekni për t’u fokusuar
 • Video Regjistrimi: po
 • Rezolucioni i kamerës së përparme: 12 MP, f/2,2, 23 mm (i gjerë), 1/3,6
 • BATERIA
  Karikimi me valë: Po
  Karikimi i shpejtë: Po

MULTIMEDIA

Karakteristikat e audios: Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Altoparlant: Po

KARAKTERISTIKA TË VEÇANTA
Sensorë të tjerë
Face ID, skaner Lidar, Barometër, Gyro me rreze të lartë dinamike, akselerometër High-g, Sensori i afërsisë, Sensorë të dyfishtë të dritës së ambientit