IPHONE 14 MAX 256GB – GOLD / ZI

179,010 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED 6,7 inç.
 • Memoria: 256 GB ROM
 • Procesori: Çip A16 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 48 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit: 

iPhone 14 Pro Max 256GB ne shitje

iPhone 14 Pro Max 256GB ne shitje nga SATURNDAY. iPhone 14 është i pajisur me një kamera inovative 48MP për detaje mahnitëse, i pajisur me zbuluesin e përplasjes, një veçori jetike e sigurisë e krijuar për të shpëtuar jetë që në rast aksidenti telefonon urgjencen. i projektuar për qëndrueshmëri me Mburojën Qeramike, më e fortë se çdo xham e smartfoni dhe i pajisur me vecorine më të re Dinamic Island është një mënyrë e re magjike për të bashkëvepruar me iPhone-in tuaj.

Specifikat te iPhone 14 Pro Max

Ekrani 

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 6,7 inç
 • Rezolucioni 2796 me 1290 pixel në 460 ppi
 • Ishulli dinamik
 • Ekran gjithmonë aktiv
 • Teknologji ProMotion me shpejtësi rifreskuese adaptive deri në 120 Hz
 • Ekran HDR
 • Ton i vërtetë
 • Ngjyra e gjerë (P3)
 • Prekja Haptike
 • Raporti i kontrastit 2,000,000:1 (i zakonshëm)
 • 1000 nits shkëlqim maksimal (tipike); 1600 nits ndriçimi maksimal (HDR); 2000 nits ndriçimi maksimal (në natyrë)

Çipi

 • Çipi A16 Bionic
 • CPU me 6 bërthama me 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
 • GPU me 5 bërthama

Kamera:

 • 48 MP kryesore: 24 mm, hapje, stabilizim optik i imazhit me zhvendosje të sensorit të gjeneratës së dytë, lente me shtatë elementë, 100% pikselë të fokusit
 • 12 MP Ultra e gjerë: 13 mm, hapje ƒ/2.2 dhe fushëpamje 120°, lente me gjashtë elementë, 100% pikselë të fokusit
 • Telefoto 12 MP 2x (mundësuar nga sensori me katër piksel): 48 mm, hapje ƒ/1,78, stabilizim optik i imazhit me zhvendosje të sensorit të gjeneratës së dytë, lente me shtatë elementë, 100% piksel fokusimi
 • 12 MP 3x Telefoto: 77 mm, hapje ƒ/2.8, stabilizim optik i imazhit, lente me gjashtë elemente
 • Zmadhimi optik 3x, zmadhimi optik 2x; Gama e zmadhimit optik 6x; zmadhimi dixhital deri në 15x
 • Mbulesa e lenteve me kristal safir
 • Blic përshtatës True Tone

iPhone 14 Pro Max 256GB cmimi

Për iPhone 14 Pro Max 256GB cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok