IPHONE 14 – 256 GB

105,300 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED 6,1 inç (15,40 cm).
 • Kujtesa: 215 GB ROM
 • Procesori: Çip A15 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 12 MP + 12 MP e pasme e dyfishtë dhe kamera e përparme 12 MP
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

IPHONE 14  256 GB

iPhone 14 256 GB në shitje

iPhone 14 256 GB në shitje nga SATURN DAY dhe Cmimi i iPhone 14 256 GB ështe i arsyeshem. I pajisur me një memorie 256 GB e cila mund të ruani gjithë kujtimet dhe momentet tuaj të preferuar. iPhone 14 është pajisur me sistemin më mbresëlënës me kamera të dyfishtë e cila mund të regjistroni foto mahnitëse në dritë të ulët dhe dritë të ndritshme.

Karakteristika:

 • Përdorim gjatë gjithë ditës dhe deri në 20 orë përdorimi
 • Çipi A15 Bionic me GPU me 5 bërthama për performancë të shpejtë rrufe. Celular super i shpejtë 5G
 • Karakteristikat e qëndrueshmërisë lider në industri me Mburojën Qeramike dhe rezistencën ndaj ujit

Specifikat:

 • Madhësia e ekranit: 6.1 inç
 • Teknologjia e ekranit Ekran: Super Retina XDR
 • Rezolucioni i ekranit: 2532 x 1170
 • Ngjyra: e Zeze
 • Marka: Apple
 • Modeli: iPhone 14
 • Përmasat: H 14,67 x P 7,15 x D 7,8 cm
 • Pesha: 172 gram
 • Sistemi i kamerës së dyfishtë: megapikselë 12 MP (kryesore dhe ultra të gjerë) Zmadhon zmadhimin optik 2x dhe Zmadhimi dixhital deri në 5x
 • Bateria Riprodhimi i videos deri në 20 orë
 • Procesori dhe çipi i shpejtësisë: A15 Bionic, CPU me 6 bërthama dhe GPU me 5 bërthama
 • Motori nervor: me 16 bërthama
 • Sistemi operativ: iOS 16
 • Memoria: 256 GB

Kamera e iPhone 14:

Kamera e iPhone 14 është i pajisur me 2 Kamera

 • Një kamerë e re kryesore me një hapje më të madhe 1.5 dhe pikselë 1.9 µm, që mundëson përmirësime të fotove dhe videove në të gjithë skenarët e ndriçimit për detaje më të mira dhe ngrirje të lëvizjes, më pak zhurmë, kohë më të shpejtë ekspozimi dhe stabilizim optik të imazhit me zhvendosje të sensorëve.
 • Një modalitet i ri Veprimi për video me pamje tepër të qartë që përshtatet me lëkundjet, lëvizjet dhe dridhjet e rëndësishme, edhe kur video kapet në mes të aksionit.
 • Kamera Ultra Wide, ofron një perspektivë unike për shkrepje më të gjera dhe përmirësime të fotove në dritë të ulët me Motorin Photonic.
 • Një blic i përmirësuar i True Tone që është 10 përqind më i ndritshëm dhe ka uniformitet më të mirë për ndriçim më të qëndrueshëm.
 • Modaliteti kinematografik, tani i disponueshëm në 4K me 30 fps dhe 4K me 24 fps.

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok