iPhone 13 Vitrine 512 GB

96,760 L

Përshkrimi Specifik:

  • Ekrani: 6,1 inç, Super Retina XDR OLED
  • Memoria: 512 GB ROM
  • Procesori: Apple A15 Bionic, Hexa Core
  • Kamera: 12 MP + 12 MP e pasme e dyfishtë dhe kamera e përparme 12 MP
  • Bateria: Karikimi me valë 15 W
  • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

iPhone 13 Vitrine 512 GB

iPhone 13 në shitje

iPhone 13 në shitje nga SATURNDAY. iPhone 13 është pajisur me Çip A15 Bionic që siguron shpejtësi më të shpejtë të përpunimit, gjithashtu ështe rezistent ndaj ujit, pluhurit dhe spërkatjes iPhone 13 është pajisur me kamera të pasme të dyfishtë 12 MP që regjistron foto mahnitëse

Specifikat të iPhone 13 Vitrine 512 GB

Ekrani:

Ekran Super Retina XDR 6,1 inç
Rezolucioni 2532 x 1170 pixel në 460 ppi
Mbulesa e përparme e Mburojës Qeramike

Procesori:

Çipi A15 Bionic me CPU me 6 bërthama, GPU me 5 bërthama dhe Motor Neural me 16 bërthama

Kamera:

Sistemi me kamerë të dyfishtë me lente 12MP Ultra Wide dhe Wide
Modaliteti i natës, Deep Fusion dhe Smart HDR 4
Regjistrimi 4K Dolby Vision HDR

Bateria:

Deri në 19 orë riprodhim video
Deri në 75 orë riprodhim audio

iPhone 13 cmimi

Për iPhone 13 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok