iPhone 13 Pro Max 256 GB

103,077 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

iPhone 13 Pro max 256 GB i ri

iPhone 13 Pro Max 256 GB ne shitje tek SATURNDAY

Cmimi i iPhone 13 pro Max është i arsyeshëm.

Përbërja:

Mburoja e përparme qeramike
Mbrapa xhami mat me teksturë dhe
Dizajn çelik inox

Memoria:

256 GB

Ekrani:

Ekran Super Retina XDR me ProMotion
Ekran OLED me të gjithë ekranin 6,7 inç (diagonal).
Rezolucioni 2778 me 1284 pixel në 458 ppi
Ekrani i iPhone 13 Pro Max ka qoshe të rrumbullakosura që ndjekin një dizajn të bukur të lakuar dhe këto qoshe janë brenda një drejtkëndëshi standard. Kur matet si një formë standarde drejtkëndëshe, ekrani është 6,68 inç diagonalisht (zona aktuale e shikimit është më e vogël).

Rezistent ndaj spërkatjes, ujit dhe pluhurit:

Vlerësuar me IP68 (thellësia maksimale prej 6 metrash deri në 30 minuta) sipas standardit IEC 60529

Çipi A15 Bionic:

CPU i ri me 6 bërthama me 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
GPU e re me 5 bërthama
Motori i ri nervor me 16 bërthama

Kamera:

-Sistemi i kamerës Pro 12MP: Kamera telefoto, e gjerë dhe ultra e gjerë
-Telefoto: ƒ/2.8 hapje
-E gjerë: ƒ/1.5 hapje
-Ultra e gjerë: hapje ƒ/1.8 dhe fushëpamje 120°
-Zmadhimi optik 3x, zmadhimi optik 2x; Gama e zmadhimit optik 6x
-Zmadhimi dixhital deri në 15x
-Portretet e modalitetit të natës aktivizohen nga LiDAR Scanner
-Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
-Ndriçimi i portretit me gjashtë efekte (Natyrore, Studio, Kontur, Skenë, Mono skene, Mono me tast të lartë)
-Stabilizues i dyfishtë optik i imazhit (telefoto dhe i gjerë)
-Stabilizimi optik i imazhit me zhvendosje të sensorit (I gjerë)
-Lente me gjashtë elementë (telefoto dhe ultra të gjerë); lente me shtatë elementë (e gjerë)
-Blici True Tone me Slow Sync
-Panorama (deri në 63 MP)
-Mbulesa e lenteve me kristal safir
-100% pikselë të fokusit (të gjerë)
-Modaliteti i natës
-Fusion i thellë
-Smart HDR 4
-Stilet fotografike
-Fotografi makro
-Apple ProRAW
-Kapje e gjerë ngjyrash për fotot dhe fotot e drejtpërdrejta
-Korrigjimi i lenteve (Ultra i gjerë)
-Korrigjim i avancuar i syve të kuq
-Gjeoetiketimi i fotografive
-Stabilizimi automatik i imazhit
-Modaliteti i shpërthimit
-Formatet e imazhit të kapur: HEIF dhe JPEG

GPS:

GPS i integruar, GLONASS, Galileo, QZSS dhe BeiDou
Busulla dixhitale
Wi‑Fi
Qelizore
Mikrolokacioni iBeacon