iPhone 13 PRO Max 128 GB i ri

102,375 L

Pershkrimi i Produktit:

 • Ekrani: 6,7 inç (17,02 cm), Super Retina XDR, shpejtësia e rifreskimit 120 Hz
 • Memoria: 128 GB ROM
 • Procesori: Apple A15 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 12 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi i shpejtë 20 W
 • Siguria: Fjalëkalimi | PIN | FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

iPhone 13 Pro Max 128GB ne shitje

iPhone 13 Pro Max 128GB i ri

iPhone 13 Pro Max 128GB ne shitje nga SATURNDAY është pajisur me nje kamër të trefishtë në pjesën e pasme, i përbërë nga një lente ultra e gjerë 12 megapikselë, një lente e gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë, është pajisur mundësohet nga çipi A15 Bionic, i cili ofron performancë të shpejtë dhe efikase për ekzekutimin e aplikacioneve dhe lojërave kërkuese.

Karakteristikat të iPhone 13 Pro Max

Ekrani:

 • Ekran Super Retina XDR 6,7 inç me teknologjinë ProMotion
 • Rezolucioni 2778 x 1284 piksele me 458 ppi
 • Mbulesa e përparme e Mburojës Qeramike
 • Ekran HDR
 • Ton i vërtetë
 • Ngjyra e gjerë (P3)
 • Prekja Haptike

Çipi:

 • Çipi A15 Bionic me CPU me 6 bërthama, GPU me 5 bërthama dhe Motor Neural me 16 bërthama

Kamera:

 • Kamera e trefishte 12 MP ultra të gjerë, të gjerë dhe telefoto me modalitetin e natës, Deep Fusion dhe ProRAW
 • Stabilizimi optik i imazhit me zhvendosje sensori (OIS) për Wide dhe Telefoto
 • Zmadhimi optik 2,5x, zmadhimi optik 2x; Gama e zmadhimit optik 5x
 • Zmadhimi dixhital deri në 15x
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Ndriçimi i portretit me gjashtë efekte (Natyrore, Studio, Kontur, Skenë, Mono skene, Mono me tast të lartë)
 • Smart HDR 4 për foto
 • Regjistrimi 4K Dolby Vision HDR
 • Regjistrimi ProRes vjen së shpejti
 • Regjistrim video ProRes në 1080p HD dhe 4K deri në 30 fps

Bateria:

 • Riprodhimi i videos: Deri në 25 orë
 • Riprodhimi i audios: Deri në 95 orë
 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Ngarkimi pa tel MagSafe deri në 15W
 • Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W

iPhone 13 Pro Max 128GB cmimi

Për iPhone 13 Pro Max 128GB cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjetet sociale:
Facebook | Instagram | TikTok