iPhone 13 PRO Vitrine 256 GB

99,450 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: 6.7 inches
 • RAM: 6GB
 • Kamera e Pasme: 12MP
 • Kamera e Përparme: 12MP
 • Kapaciteti i baterisë: 4352mAh
 • Memoria: 256GB
 • Procesori: Apple A15 Bionic (5 nm)

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

iPhone 13 PRO Vitrine 256 GB

iPhone 13 PRO Vitrine 256 GB ne shitje:

iPhone 13 PRO 256 GB ne shitje nga SATURNDAY. Apple iPhone 13 Pro përmban një modalitet kinematografik Dolby Vision HDR. Ky smartphone vjen me një kombinim të mahnitshëm të 12 MP (kamerë telefoto), 12 MP (kamerë e gjerë) dhe 12 MP (kamerë ultra e gjerë). Kamera e përparme 12 MP ofron opsione natyrale dhe të personalizuara, duke ofruar selfie të mahnitshme.

Specifikimet e iPhone 13 PRO:

Specifikimet e iPhone 13 PRO janë vecori të reja që ka nxjerre kompania Apple. Blini Apple iPhone 13 Pro në internet, i cili vjen i ngarkuar me specifika të ndryshme të reja. Ky telefon ju mundëson qasje më të lehtë në shpejtësinë dhe funksionalitetin më të lartë në krahasim me telefonat e tjerë.

 • iOS 15 siguron përdorim të qetë
 • Kamera e pasme e trefishtë me një kamerë të vetme të përparme nxjerr fotografi mahnitëse
 • Skaneri LiDAR rrit efikasitetin e tij
 • Çipi A15 Bionic për të instaluar dhe ekzekutuar shumë aplikacione
 • Hapësira ruajtëse 256 GB ju ndihmon të ruani skedarët tuaj me lehtësi
 • 6 GB RAM siguron performancë efikase

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok