iPhone 13 PRO Vitrine 128 GB

90,090 L

Përshkrimi i Produktit:

 • Ekrani: 6,1 inç (15,49 cm), Super Retina XDR OLED, shpejtësia e rifreskimit 120 Hz
 • Memoria: 128 GB ROM
 • Procesori: Apple A15 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 12 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi i shpejtë 20 W
 • Siguria: Fjalëkalimi | PIN | FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

iPhone 13 Pro Vitrine 128 GB

iPhone 13 Pro Vitrine ne shitje nga SATURNDAY. i pajisur me një ekran mahnitës 6,1 inç Super Retina XDR me teknologjinë ProMotion, duke ofruar një përvojë të qetë dhe të përgjegjshme të përdoruesit.  iPhone 13 Pro mundësohet nga çipi A15 Bionic, i cili siguron performancë të shpejtë dhe efikasitet të përmirësuar të energjisë. Pajisja përfshin gjithashtu aftësi 5G, duke lejuar shpejtësi më të shpejtë të shkarkimit dhe ngarkimit kur lidhet me një rrjet të pajtueshëm. Pajisja përmban një sistem me kamerë të trefishtë, duke përfshirë një kamera ultra të gjerë 12 MP, një kamerë të gjerë 12 MP dhe një kamerë telefoto 12 MP.

Specifikat të iPhone 13 Pro Vitrine 128 GB

Ekrani:

 • Ekran Super Retina XDR 6,1 inç me teknologjinë ProMotion, OLED, rezolucion 2532 x 1170, 460 ppi

Procesori:

 • Çip A15 Bionic me CPU me 6 bërthama (2 bërthama me performancë të lartë dhe 4 bërthama efikasiteti), GPU me 5 bërthama, Motor Neural me 16 bërthama

Kamerat e pasme:

 • Sistemi i trefishtë i kamerës 12 MP me lente ultra të gjera, të gjera dhe telefoto, modaliteti i natës, Fusion i thellë, regjistrim video ProRes, ProRes HDR, Smart HDR 4 dhe stile fotografike\

Kamera e përparme:

 • Kamera e përparme 12 MP TrueDepth me modalitetin e natës, Deep Fusion, regjistrim video ProRes, ProRes HDR dhe Smart HDR 4

Bateria:

 • Deri në 22 orë kohë bisede, deri në 75 orë riprodhim audio dhe deri në 13 orë riprodhim video

Karikimi:

 • Karikimi MagSafe dhe Qi, karikim i shpejtë me kabull deri në 27W me përshtatës USB-C (nuk përfshihet)

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok