iPhone 13 Pro Max -512 GB

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: 6.7 inches
 • RAM: 6GB
 • Kamera e Pasme: 12MP
 • Kamera e Përparme: 12MP
 • Kapaciteti i baterisë: 4352mAh
 • Memoria: 512GB
 • Procesori: Apple A15 Bionic

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

iPhone13 Pro Max 512GB ne shitje

iPhone13 Pro Max 512GB ne shitje nga SATURN DAY. i pajisur me Çip A15 Bionic siguron shpejtësi më të shpejtë të përpunimit, i pajisur me kamera të dyfishtë 12 MP regjistron foto mahnitëse dhe modalitetin kinematografik krijon efekte të bukura kinematografike.

Specifikat të iPhone 13

Ekrani

 • Ekrani: Super Retina XDR OLED, 120 Hz, HDR10, Dolby Vision, 1000 nits (HBM), 1200 nits (pika maksimale)
 • Madhësia: 6,1 inç, 90,2 cm2 (~86,0% raport ekran-trup)
 • Rezolucioni: 1170 x 2532 piksele, raporti 19,5:9 (~ 460 ppi densitet)

Bateria:

 • Lloji i baterisë Li-Ion 3095 mAh, i pa lëvizshëm (12,11 Wh)
 • Karikimi me kabull, PD2.0, 50% në 30 minuta (reklamuar)
 • 15W wireless (MagSafe)
 • 7,5 W wireless (Qi)

Platforma:

 • OS iOS 15, që mund të përmirësohet në iOS 16.3
 • Chipset Apple A15 Bionic (5 nm)
 • CPU me gjashtë bërthama (2×3,23 GHz Orteku + 4×1,82 GHz Blizzard)
 • GPU Apple GPU (grafikë me 5 bërthama)

Kamera:

 • Triple 12 MP, f/1.5, 26 mm (e gjerë),
 • 12 MP, f/2.8, 77 mm (telefoto),
 • 12 MP, f/1,8, 13 mm, 120˚ (tejgjerë),
 • Skaneri TOF 3D LiDAR (thellësi)
 • Përmban blic me dy ngjyra LED, HDR (foto/panorama)

iPhone 13 Pro Max 512 GB cmimi

Per iPhone 13 Pro Max 512 GB cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok