iPhone 13 Pro 256GB

Karakteristikat kryesore

 • Ekrani: 6,1 inç, Super Retina XDR OLED, shpejtësia 120 Hz
 • Memoria: 256GB GB ROM
 • Procesori: Apple A15 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 12 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi i shpejtë 20 W
 • Siguria: FaceID

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

iPhone 13 Pro 256GB në shitje

Apple iPhone 13 Pro 256GB në shitje nga SATURNDAY. iPhone 13 Pro është i pajisur me një ekran mahnitës 6,1 inç Super Retina XDR me teknologjinë ProMotion, i cili ofron një përvojë shikimi të qetë.

Apple iPhone 13 Pro mundësohet nga çipi më i fundit A15 Bionic i Apple, i cili ofron performancë dhe efikasitet të lartë.

Apple iPhone 13 Pro është i pajisur me një sistem me kamerë të trefishtë me një lente 12MP ultra të gjerë, të gjerë dhe telefoto. Ai përfshin gjithashtu një skaner LiDAR, i cili mundëson veçori të avancuara fotografie si portretet e modalitetit të natës dhe fokusimin automatik të përmirësuar në kushte me dritë të ulët.

Karakteristikat

Ekrani i iPhone 13 Pro:

 • Ekran Super Retina XDR 6,1 inç me teknologjinë ProMotion, HDR10 dhe Dolby Vision

Procesori i iPhone 13 Pro:

 • Çip A15 Bionic me CPU me 6 bërthama, GPU me 5 bërthama dhe Motor Neural me 16 bërthama

Memoria ruajtëse iPhone 13 Pro:

 • 256 GB memorie e brendshme

Kamerat e pasme iPhone 13 Pro:

 • Lente ultra e gjerë 12 MP me hapje ƒ/1.8 dhe fushë shikimi 120°
 • Lente e gjerë 12 MP me hapje ƒ/1,5
 • Lente telefoto 12 MP me hapje ƒ/2.8 dhe zmadhim optik 3x

Kamera e përparme e iPhone 13 Pro:

 • Kamera 12 MP TrueDepth me aperturë ƒ/2.2, HDR dhe modalitetin e natës

Rezistenca ndaj ujit dhe pluhurit:

 • Vlerësimi IP68 (thellësia maksimale 6 metra deri në 30 minuta)

iPhone 13 Pro çmimi

Për iPhone 13 Pro çmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg