iPhone 13 PRO 256 GB i ri

91,260 L

Pershkrimi Spefik:

  • Ekrani: 6,1 inç, Super Retina XDR OLED
  • Memoria: 256 GB ROM
  • Procesori: Apple A15 Bionic, Hexa Core
  • Kamera: 12 MP + 12 MP e pasme e dyfishtë dhe kamera e përparme 12 MP
  • Bateria: Karikimi me valë 15 W
  • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

iPhone 13 PRO 256 GB i ri

iPhone 13 PRO 256GB ne shitje

iPhone 13 PRO 256GB ne shitje nga SATURN DAY. i pajisur me Çip A15 Bionic siguron shpejtësi më të shpejtë të përpunimit, i pajisur me kamera të dyfishtë 12 MP regjistron foto mahnitëse dhe modalitetin kinematografik krijon efekte të bukura kinematografike.

Specifikat iPhone 13

Ekrani

  • Ekrani: Super Retina XDR OLED, 120 Hz, HDR10, Dolby Vision, 1000 nits (HBM), 1200 nits (pika maksimale)
  • Madhësia: 6,1 inç, 90,2 cm2 (~86,0% raport ekran-trup)
  • Rezolucioni: 1170 x 2532 piksele, raporti 19,5:9 (~ 460 ppi densitet)

Bateria:

  • Lloji i baterisë Li-Ion 3095 mAh, i pa lëvizshëm (12,11 Wh)
  • Karikimi me kabull, PD2.0, 50% në 30 minuta (reklamuar)
  • 15W wireless (MagSafe)
  • 7,5 W wireless (Qi)

Platforma:

  • OS iOS 15, që mund të përmirësohet në iOS 16.3
  • Chipset Apple A15 Bionic (5 nm)
  • CPU me gjashtë bërthama (2×3,23 GHz Orteku + 4×1,82 GHz Blizzard)
  • GPU Apple GPU (grafikë me 5 bërthama)

Kamera:

  • Triple 12 MP, f/1.5, 26 mm (e gjerë),
  • 12 MP, f/2.8, 77 mm (telefoto),
  • 12 MP, f/1,8, 13 mm, 120˚ (tejgjerë),
  • Skaneri TOF 3D LiDAR (thellësi)
  • Përmban blic me dy ngjyra LED, HDR (foto/panorama)

iPhone 13 PRO 256GB cmimi

Për iPhone 13 PRO 256GB cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok