iPhone 13 PRO 128 GB

85,995 L

Karakteristikat kryesore:

  • Ekrani: 6,1 inç (15,49 cm), Super Retina XDR OLED, shpejtësia 120 Hz
  • Memoria: 128 GB ROM
  • Procesori: Apple A15 Bionic, Hexa Core
  • Kamera: 12 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
  • Bateria: Karikimi i shpejtë 20 W
  • Siguria: Pasword | PIN | FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

iPhone 13 PRO 128 GB

Përshkrimi i Produktit:

Iphone 13 pro ne shitje nga SATURN DAY cmimi i iphone 13 PRO është i arsyeshëm. I krijuar me një mburojë qeramike në pjesën e përparme dhe me xham Mat, Apple iPhone 13 Pro përmban çipin A15 Bionic. Ai ofron përpunim Hexa core i cili përbëhet nga 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti. Telefoni mund të përballojë thellësinë maksimale prej 6 metrash deri në 30 minuta, si dhe e bën telefonin rezistent ndaj spërkatjes, ujit dhe pluhurit. Ky Iphone vjen me një iOS 15 që ju lejon funksionimin më të sigurt dhe personal të celularit. Ky produkt përmban një mori sensorësh si Face ID, Skaner LiDAR, Barometër, Sensori i Afërsisë dhe Sensori i Dritës së Ambientit, kështu që nuk do të mbeteni pas asnjë aktiviteti të zgjuar që kërkon një nga këto.

Ai vjen me një konfigurim të trefishtë të kamerës që përbëhet nga një kamerë 12MP, një kamerë me kënd të gjerë 12MP dhe një kamerë me kënd ultra të gjerë 12MP. Kamera vjen me zmadhimin optik 3x dhe zmadhimin optik 2x dhe ka një gamë zmadhimi optik 6x. Kamera shkrep portrete fantastike gjatë natës me një modalitet të natës, i cili aktivizohet nga skaneri LiDAR. Ai është i pajisur me një kamerë 12MP TrueDepth që kap fotografi të mrekullueshm. E ardhur me një memorie 128 GB, ju lejon të ruani të gjitha aplikacionet dhe kredencialet tuaja të preferuara.

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok