IPHONE 12

52,650 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekrani: 6,1 inç (15,49 cm), Super Retina XDR
 • Memoria: 128 GB ROM
 • Procesori: Apple A14 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 12 MP + 12 MP e pasme e dyfishtë dhe kamera e përparme 12 MP
 • Bateria: 2815 mAh me karikim Turbo
 • Siguria: Fjalëkalimi | FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

iPhone 12 në shitje

iPhone 12 në shitje nga SATURNDAY. iPhone 12 i pajisur me një ekran 6.1 inç Super Retina XDR OLED me një rezolucion prej 2532 x 1170 piksele. Ai mundësohet nga çipi A14 Bionic i Apple, i cili është çipi i parë i smartfonëve i ndërtuar mbi një proces 5 nanometër. Ky çip ofron performancë të mire dhe efikasitet të energjisë në krahasim me modelet e mëparshme dhe është i pajisur me një sistem me kamera të dyfishtë që përbëhet nga një lente ultra e gjerë 12 megapikselë dhe një lente e gjerë 12 megapikselë. Sistemi i kamerës përmban modalitetin e natës, Deep Fusion dhe Smart HDR 3, të cilat lejojnë fotografi më të mirë në dritë të ulët dhe përpunim të përmirësuar të imazhit.

Specifikat të iPhone 12

 • Ekrani: Ekran Super Retina XDR 6,1 inç me rezolucion prej 2532×1170 piksele dhe densitet piksel prej 460ppi
 • Procesori: Çipi A14 Bionic me CPU me 6 bërthama, GPU me 4 bërthama dhe Motor Neural me 16 bërthama
 • Kamera e pasme: Sistemi me kamerë të dyfishtë me kamera 12MP Ultra Wide dhe Wide; Modaliteti i natës, Deep Fusion dhe
 • Smart HDR 3; Regjistrimi 4K Dolby Vision HDR
 • Kamera e përparme: Kamera e përparme 12 MP TrueDepth me modalitetin e natës dhe regjistrim 4K Dolby Vision HDR
 • Bateria: Bateria e integruar litium-jon e rikarikueshme me deri në 17 orë riprodhim video
 • Karikimi: MagSafe me karikim pa tel deri në 15 W, karikim me valë Qi deri në 7,5 W dhe karikim të shpejtë deri në 20 W
 • Lidhshmëria: 5G e aftë, Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.0, NFC me modalitetin e lexuesit dhe lidhës Lightning

iPhone 12 cmimi

Për iPhone 12 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok