iPhone 12 Vitrine 256 GB

76,110 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: 6,1 inç (15,49 cm), Super Retina XDR
 • Memoria: 256 GB ROM
 • Procesori: Apple A14 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 12 MP + 12 MP e pasme e dyfishtë dhe kamera e përparme 12 MP
 • Bateria: 2815 mAh me karikim Turbo
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

iPhone 12 Vitrine 256 GB

iPhone 12 në shitje

iPhone 12 në shitje nga SATURNDAY. iPhone 12 ka një ekran Super Retina XDR 6.1 inç. Ka një rezolucion prej 2532 x 1170 piksele dhe një densitet piksel prej 460 piksele për inç. Ka një Çip A14 Bionic që siguron shpejtësi më të shpejtë të përpunimit, gjithashtu ështe rezistent ndaj ujit, pluhurit dhe spërkatjes iPhone 12 ka një sistem me kamera të dyfishtë, i përbërë nga një kamerë Ultra Wide 12 megapikselë dhe një kamerë e gjerë 12 megapikselë

Specifikat të iPhone 12 Vitrine 256 GB

 • Ekrani: Ekran Super Retina XDR 6.1 inç me rezolucion 2532 x 1170 piksele, 460 ppi dhe mbështetje HDR.
 • Përmasat: 146,7 x 71,5 x 7,4 mm (5,78 x 2,81 x 0,29 inç)
 • Pesha: 164 g (5,78 oz)
 • Procesori: Çipi A14 Bionic me CPU me 6 bërthama, GPU me 4 bërthama dhe Motor Neural me 16 bërthama
 • Kamera e pasme: Kamera e dyfishtë 12MP Ultra Wide (aperture ƒ/2.4) dhe e gjerë (ƒ/1.6 aperture) me modalitetin e natës, Deep Fusion dhe Smart HDR 3.
 • Kamera e përparme: Kamera e përparme 12 MP TrueDepth me modalitetin e natës, Deep Fusion dhe Smart HDR 3.
 • Regjistrim video: Regjistrim 4K Dolby Vision HDR deri në 30 fps, regjistrim HD 1080p deri në 60 fps dhe diapazoni i zgjeruar dinamik për video deri në 60 fps.
 • Jetëgjatësia e baterisë: Deri në 17 orë riprodhim video, deri në 11 orë riprodhim video streaming dhe deri në 65 orë riprodhim audio.
 • Karikimi: MagSafe me karikim pa tel deri në 15W dhe karikim me valë Qi deri në 7,5W. Karikimi i shpejtë i aftë me karikim deri në 50% në 30 minuta me një përshtatës 20 W (shitet veçmas).

iPhone 12 cmimi

Për iPhone 12 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok