iPhone 12 Vitrine 128 GB

72,570 L

Karakteristikat kryesore:

  • Ekrani: 6,1 inç (15,49 cm), Super Retina XDR
  • Memoria: 128 GB ROM
  • Procesori: Hexa-Core A14 Bionic
  • Kamera: 12 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
  • Bateria: 2815 mAh me përbërje litium
  • Siguria: Pasword | PIN | FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

iPhone 12 128 GB ne shitje cmim i arsyeshëm nga SATURN DAY. Apple iPhone 12 128 GB cmim i arsyeshëm i përbërë me ekran Super Retina XDR është më zhytës duke dhënë qartësi të jashtëzakonshme duke përcaktuar çdo detaj. Mbështetje MagSafe Wireless Charging me deri në 15 Watts
Kombinimi brilant i kamerës përfshin kamerën e dyfishtë të pasme dhe kamerën e vetme të përparme për të kapur momentet tuaja.
A14 Bionic Chip Processor ju lejon të instaloni dhe ekzekutoni sa më shumë aplikacione që dëshironi
Përdorni Apple iPhone 12 i cili ka një memorie prej 128 GB që ju lejon të ruani skedarë të shumtë. Ky smartphone funksionon me sistemin operativ iOS 14. Është i pajisur me Face ID, Barometër, xhiro me tre boshte, Akselerometër, Sensori i afërsisë, Sensori i dritës së ambientit. Vjen gjithashtu me mbështetjen e Siri. Telefoni inteligjent përmban një ekran të mrekullueshëm OLED me të gjithë ekranin 15,49 cm. Ky ekran Super Retina XDR ofron qartësi të jashtëzakonshme. Rezolucioni është 2532 x 1170 piksele me 460 ppi. Bateria e saj me jon litium 2815 mAh është perfekte për punë të vazhdueshme. Ka mburojë qeramike përpara, xhami prapa dhe dizajn alumini.

Ai përmban procesorin e çipit Hexa-Core A14 Bionic me motorin nervor të gjeneratës tjetër. Ajo vjen me mbështetje 5G. Blini Apple iPhone 12 i cili ka një ekran të mrekullueshëm, kamër të shkëlqyer dhe procesor të fuqishëm. Ai shfaq një kombinim të shkëlqyer të kamerave 12 MP ultra të gjera dhe 12 MP të gjera. Ofron me modalitetin Portret me bokeh të avancuar dhe kontrollin e thellësisë, Ndriçim portreti me gjashtë efekte (Natyrore, Studio, Kontur, Skena, Stage Mono, Mono me tast të lartë), Modaliteti i natës (Ultra Wide, Wide), etj. Ofron gjithashtu me HDR regjistrim video me Dolby Vision deri në 30 fps. Kamera e përparme 12 MP ofron opsione më natyrale dhe të personalizuara, duke ofruar selfie mahnitëse. Ofron gjithashtu me modalitetin Portret me bokeh të avancuar dhe kontrollin e thellësisë, modalitetin e natës, video me kalim kohe me stabilizim, etj.

Na ndiqni ne rrjetet sociale :

Facebook | Instagram | TikTok