iPhone 12 PRO Vitrine 512 GB

93,220 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran Super Retina XDR 6,1 inç
 • Processori: Çipi A14 Bionic me CPU me 6 bërthama, GPU me 4 bërthama 
 • Kamera: Sistemi i trefishtë i kamerës 12 MP: Kamera ultra të gjera.
 • Siguria: FaceID
 • OS (Sistemi Operativ): iOS15

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

iPhone12 PRO Vitrine 512 GB ne shitje

iPhone12 PRO Vitrine 512 GB ne shitje nga SATURN DAY i pajisur me një procesor A14 Bionic që bën gjithçka, nga lojërat deri te redaktimi i fotografive dhe mundëson gjëra të tilla si regjistrimi 4K Dolby Vision. Efikasiteti i jashtëzakonshëm ju jep të gjitha këto aftësi të avancuara, ndërkohë që siguron ende jetëgjatësi të madhe të baterisë. Rezistenca ndaj ujit dhe reziston gjithashtu nga derdhjet dhe spërkatjet nga lëngjet e përditshme si kafeja, çaji, soda dhe lëngjet.

iPhone 12 PRO Vitrine 512 GB cmimi

iPhone 12 PRO Vitrine 512 GB cmimi është i arsyeshëm

Specifikimet e iPhone 12 Pro

Specifikimet e iPhone 12 Pro

Ekrani:

 • Ekran Super Retina XDR 6,1 inç
 • Mbulesa e përparme e Mburojës Qeramike me performancë katër herë më të mirë në rënie

Dizajni:

 • Kornizë çelik inox
 • Mbrapa xhami mat e bluar me precizion

Dimensionet:

 • Lartësia: 146.7 mm
 • Gjerësia: 71.5 mm
 • Thellësia: 7,65 mm
 • Pesha: 189 g

Procesori:

 • Çipi A14 Bionic me CPU me 6 bërthama, GPU me 4 bërthama dhe Motor Neural me 16 bërthama

Kamera:

 • Sistemi i trefishtë i kamerës 12 MP: Kamera ultra të gjera, të gjera dhe telefoto
 • Modaliteti i natës, Deep Fusion, Smart HDR 3, Apple ProRAW dhe regjistrimi 4K Dolby Vision HDR
 • Skaneri LiDAR për përvoja të përmirësuara AR dhe portrete të modalitetit të natës

Bateria:

 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Karikimi pa tela MagSafe deri në 15W dhe karikimi me valë Qi deri në 7,5W
 • Deri në 17 orë riprodhim video, deri në 65 orë riprodhim audio dhe deri në 11 orë riprodhim video streaming

Lidhshmëria:

 • 5G
 • LTE i klasit Gigabit with 4×4 MIMO dhe LAA
 • Wi-Fi 6 (802.11ax) with 2×2 MIMO
 • Bluetooth 5.0
 • NFC me modalitetin e lexuesit

Karakteristika te tjera:

 • Face ID për vërtetim të sigurt dhe Apple Pay
 • Sistemi operativ iOS 14
 • Rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit (IP68)
 • Altoparlantët stereo
 • SIM e dyfishtë (nano-SIM dhe eSIM)

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok