iPhone 12 PRO Vitrine 256 GB

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED 6,1 inç (15,40 cm).
 • Kujtesa: 256GB ROM
 • Procesori: Çip A15 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 12 MP + 12 MP e pasme e dyfishtë dhe kamera e përparme 12 MP
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Siguria: FaceID

 

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

iPhone 12 Pro Vitrine 256 GB

iPhone 12 Pro Vitrine ne shitje

iPhone 12 Pro Vitrine ne shitje nga SATURNDAY. iPhone 12 Pro është i pajisur me një ekran 6.1 inç Super Retina XDR OLED me një rezolucion prej 1170 x 2532 piksele dhe një densitet piksel prej 460 piksele për inç. Ekrani mbrohet nga një xhami mbulesë qeramike, e cila është projektuar për të ofruar performancë më të mirë në rënie se modelet e mëparshme të iPhone. Pajisja mundësohet nga çipi A14 Bionic i Apple, i cili është ndërtuar në një proces prodhimi 5nm dhe përmban një CPU me gjashtë bërthama, një GPU me katër bërthama dhe një motor nervor me 16 bërthama.

Specifikat te iPhone 12 Pro Vitrine 256 GB

Ekrani:

 • Ekran Super Retina XDR 6,1 inç me True Tone
 • Rezolucioni 2532 me 1170 pixel në 460 ppi
 • Ekran HDR me mbështetje Dolby Vision dhe HDR10
 • Mbulesa e përparme e Mburojës Qeramike me veshje oleofobike

Dimensionet:

 • Lartësia: 146,7 mm (5,78 inç)
 • Gjerësia: 71,5 mm (2,81 inç)
 • Thellësia: 7,65 mm (0,30 inç)
 • Pesha: 189 gram (6.66 ons)

Kamera:

 • Sistemi i trefishtë i kamerës Pro 12 MP: Kamerat ultra të gjera, të gjera dhe telefoto
 • Ultra e gjerë: hapje ƒ/2.4 dhe fushë e shikimit 120°
 • E gjerë: ƒ/1.6 hapje
 • Telefoto: hapje ƒ/2.0 (iPhone 12 Pro); Hapja ƒ/2.2 (iPhone 12 Pro Max)
 • Modaliteti i natës, Deep Fusion dhe Smart HDR 3
 • Regjistrim Apple ProRAW dhe 4K Dolby Vision HDR

Procesori:

 • Çipi A14 Bionic me arkitekturë 64-bit
 • Motori nervor me motor nervor me 16 bërthama
 • Motori nervor i gjeneratës së ardhshme

Bateria:

 • Deri në 17 orë riprodhim video
 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Ngarkimi pa tel MagSafe deri në 15W
 • Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W

iPhone 12 Pro Vitrine cmimi

Për iPhone 12 Pro Vitrine cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok