iPhone 12 PRO Max Vitrine 256 GB

84,825 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

iPhone 12 Pro Max Vitrine 256GB

iPhone 12 Pro Max Vitrine ne shitje

iPhone 12 Pro Max Vitrine ne shitje nga SATURNDAY. iPhone 12 Pro Max përmban një ekran të madh 6.7 inç Super Retina XDR, me teknologji OLED dhe një rezolucion prej 2778 x 1284 piksele. Telefoni mundësohet nga çipi më i fundit A14 Bionic i Apple, i cili ka një CPU me 6 bërthama, një GPU me 4 bërthama dhe një Motor Neural me 16 bërthama. Kjo e bën iPhone 12 Pro Max jashtëzakonisht të shpejtë dhe të përgjegjshëm, madje edhe për detyra të vështira si lojërat dhe redaktimi i videos. Kamera E iPhone 12 Pro Max ka një konfigurim të trefishtë të kamerës në anën e pasme, i përbërë nga një lente Ultra Wide 12 megapikselë, një lente Wide 12 megapikselë dhe një lente Telephoto 12 megapikselë.

Specifikat te iPhone 12 Pro Max Vitrine 256GB

Ekrani i iPhone 12 Pro Max:

 • Ekran Super Retina XDR 6,7 inç
 • Teknologji OLED
 • Rezolucioni 2778 x 1284 piksele
 • Dendësia e pikselit 458 ppi
 • Ekran HDR
 • Prekja Haptike
 • Mbulesa e përparme e Mburojës Qeramike

Processori i iPhone 12 Pro Max:

 • Çipi A14 Bionic me motor nervor 16 bërthamash

Kamera e iPhone 12 Pro Max:

 • Sistemi i trefishtë i kamerës 12 MP: Lente ultra të gjera, të gjera dhe telefotografike
 • Ultra e gjerë: hapje ƒ/2,4, fushë e shikimit 120°
 • E gjerë: hapje ƒ/1.6, lente me 7 elementë, stabilizim optik i imazhit (OIS)
 • Telefoto: hapje ƒ/2.0, gjatësi fokale 52 mm, gamë zmadhimi optik 4x, OIS
 • Modaliteti i natës, Deep Fusion, Smart HDR 3, Apple ProRAW
 • Regjistrimi 4K Dolby Vision HDR
 • Skaneri LiDAR për përvoja të përmirësuara të realitetit të shtuar
 • Kamera e përparme 12 MP TrueDepth me modalitetin e natës, Deep Fusion dhe regjistrim HDR

iPhone 12 Pro Max Vitrine cmimi

Për iPhone 12 Pro Max Vitrine cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok