iPhone 12 PRO Max Vitrine 128 GB

70,200 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED 6,7 inç (17,00 cm).
 • Memoria: 256 GB ROM
 • Procesori: Çip A16 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 48 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit: 

iPhone 12 Pro Max në shitje

iPhone 12 Pro Max në shitje nga SATURNDAY. iPhone 12 Pro Max i pajisur me një ekran Super Retina XDR 6,7 inç me rezolucion prej 2778 x 1284 piksele, i cili siguron saktësi dhe shkëlqim të shkëlqyeshëm të ngjyrave. Telefoni mundësohet nga çipi A14 Bionic i Apple, i cili është një nga procesorët celularë më të shpejtë në dispozicion dhe mundëson performancë të qetë dhe të shpejtë.  iPhone 12 Pro Max ka një sistem kamerash të pasme me tre lente që përfshin një lente ultra të gjerë 12 megapikselë, një lente të gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë. Këto kamera ofrojnë cilësi të shkëlqyer imazhi dhe i lejojnë përdoruesit të bëjnë foto dhe video mahnitëse edhe në kushte me dritë të ulët.

Karakteristikat te iPhone 12 Pro Max

Ekrani i iPhone 12 Pro Max:

 • Ekran 6.7 inç Super Retina XDR OLED me një rezolucion prej 2778 x 1284 piksel.

Processori i iPhone 12 Pro Max:

 • Apple A14 Bionic

Kamerat e pasme e iPhone 12 Pro Max:

 • Kamera kryesore 12 MP me hapje f/1.6, OIS dhe PDAF me dy pikselë
 • Kamera telefoto 12 MP me hapje f/2.2, OIS dhe zmadhim optik 2.5x
 • Kamera ultra e gjerë 12 MP me hapje f/2.4 dhe fushë shikimi 120 gradë
 • Kamera e përparme: Kamera 12 MP TrueDepth me hapje f/2.2 dhe sensor 3D të thellësisë për Face ID

Regjistrimi i videos:

 • Regjistrim video 4K me 60 fps
 • Regjistrim video HD 1080p me 30 ose 60 fps
 • Dolby Vision HDR regjistron video deri në 60 fps

Lidhshmëria e iPhone 12 Pro Max:

 • 5G
 • Wi-Fi 6
 • Bluetooth 5.0
 • NFC
 • GPS
 • porta Lightning

Bateria e iPhone 12 Pro Max:

Bateria 3,687 mAh, që mbështet karikim të shpejtë deri në 20 W dhe karikim pa tel MagSafe 15 W

Çmimi i iPhone 12 Pro Max 128GB

Çmimi i iPhone 12 Pro Max 128GB është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg.

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok