Iphone 12 Pro Max – 256GB

74,295 L

Përshkrimi Specifik:

  • Ekrani: Ekran OLED 6,70 inç.
  • Memoria: 256 GB ROM
  • Procesori: Çip A14 Bionic,hexa-core
  • Kamera: 12MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
  • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
  • Siguria: Face ID
  • Ngjyra: Zeze

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i produktit:

iPhone 12 Pro Max 256 GB i ri në shitje cmim të arsyeshëm dhe eksploroni të ardhmen me Apple iPhone 12 PRO nga SATURN DAY. Telefoni vjen me një ekran me prekje 6,7 inç që ofron një rezolucion prej 1284 x 2778 piksel me një densitet piksel prej 458 piksel për inç. Ekrani i ri me mburojë Qeramike, e cila është më e fortë se çdo xham smartfoni dhe mund te shikoni gjërat e mëdha me ekranin e tij dinamik 6,7 inç iPhone 12 Pro Max ka një procesor Apple A14 Bionic me gjashtë bërthama. iPhone 12 Pro Max të mundëson karikimin me anë të wireless, si dhe karikim me anë të karikueses.

Sa i përket kamerave, iPhone 12 Pro Max në pjesën e pasme ka tre kamera primare 12 megapiksel (f/1.6); një kamerë 12 megapikselë (f/2.4) dhe një kamerë 12 megapikselë (f/2.2). Konfigurimi i kamerës së pasme ka fokusim automatik. Ajo ka një kamerë 12 megapiksel në pjesën e përparme për selfie me një hapje f/2.2.

iPhone 12 Pro Max bazohet në iOS 14 dhe paketon 256 GB hapësirë ​​ruajtëse të integruar. iPhone 12 Pro Max është një celular me dy SIM (GSM dhe GSM) që pranon karta Nano-SIM dhe eSIM. iPhone 12 Pro Max ka përmasat 160.80 x 78.10 x 7.40 mm (lartësia x gjerësia x trashësia) dhe peshon 228 gram. Iphone 12 Pro Max ka si vecori mbrojtjen nga pluhuri dhe nga uji.

Opsionet e lidhjes në iPhone 12 Pro Max përfshijnë Wi-Fi, GPS, Bluetooth v5.00, Lightning, 3G, 4G, dhe 5G. Sensorët në telefon përfshijnë përshpejtuesin, sensorin e dritës së ambientit, barometrin, xhiroskopin, sensorin e afërsisë dhe busullën/magnetometrin. iPhone 12 Pro Max si vecori edhe FaceID.

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok