iPhone 12 Pro Max 128GB No FID

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

iPhone 12 Pro Max No FID ne shitje

iPhone 12 Pro Max No FID ne shitje nga SATURNDAY. iPhone 12 Pro Max përmban një ekran 6.7 inç Super Retina XDR OLED me një rezolucion prej 2778 x 1284 piksele dhe një densitet piksel prej 458 piksele për inç. iPhone 12 Pro Max mundësohet nga çipi A14 Bionic i Apple, i cili është ndërtuar duke përdorur një proces 5 nanometër dhe përmban gjashtë bërthama.

iPhone 12 Pro Max ka një konfigurim të trefishtë të kamerës në anën e pasme, i përbërë nga një lente ultra e gjerë 12 megapikselë, një lente e gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë.

Karakteristika të iPhone 12 Pro Max:

Përmasat e iPhone 12 Pro Max:

  • 160,8 x 78,1 x 7,65 mm (6,33 x 3,07 x 0,30 inç)

Pesha e iPhone 12 Pro Max:

  • 228 g (8,04 oz)

Ekrani i iPhone 12 Pro Max:

  • 6,7 inç Super Retina XDR OLED, rezolucion 2778 x 1284 piksele, 1200 nits ndriçim maksimal, HDR10, Dolby Vision, Mbulesa e përparme e Mburojës Qeramike

Processori iPhone 12 Pro Max:

  • Apple A14 Bionic (5 nm)

CPU e iPhone 12 Pro Max:

  • Hexa-core (2×3,1 GHz Firestorm + 4×1,8 GHz Icestorm)

GPU e iPhone 12 Pro Max:

  • Apple GPU (grafikë me 4 bërthama)

Kamera kryesore e iPhone 12 Pro Max:

  • E trefishtë 12 MP, lente e gjerë f/1.6, 12 MP, lente ultra e gjerë f/2.2, 12 MP, lente telefoto f/2.4 me zmadhim optik 2.5x, skaner LiDAR për ndijimin e thellësisë, me dy ton LED të dyfishtë blic, HDR, panorama, Modaliteti i natës, Deep Fusion, Smart HDR 3, Dolby Vision HDR ([email protected]), ProRAW

Kamera e përparme e iPhone 12 Pro Max:

  • e dyfishtë 12 MP, lente standarde f/2.2, sensor thellësie SL 3D, HDR, panorama, modaliteti i natës, Fusion i thellë, Smart HDR 3, Dolby Vision HDR ([email protected])

Bateria e iPhone 12 Pro Max:

  • Li-Ion 3687 mAh, jo e lëvizshme, Karikimi i shpejtë 20 W, Karikimi me valë MagSafe 15 W, Karikimi me valë Qi 7,5 W, Karikimi i kundërt me valë 5W