iPhone 12 PRO Vitrine 128 GB

67,275 L

Përshkrimi Specifik:

  • Ekrani: Ekran OLED 6,1 inç (15,40 cm).
  • Kujtesa: 128 GB ROM
  • Procesori: Çip A15 Bionic, Hexa Core
  • Kamera: 12 MP + 12 MP e pasme e dyfishtë dhe kamera e përparme 12 MP
  • Bateria: Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W
  • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

iPhone 12 Pro 128GB në shitje

iPhone 12 Pro 128GB në shitje nga SATURN DAY. iPhone 12 Pro është i pasur me vecori të reja si zbulimi i përplasjes që është një veçori jetike e sigurisë e krijuar për të shpëtuar jetë, qe ne rast aksidenti mund te telefonoje urgjencen ka ekran Vibrant super retina XDR 6.1 inç për përvojën e shikimit në ekran të madh. Jetëgjatësi e gjatë e baterisë deri në 20 orë riprodhim video
Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W dhe karikim i shpejtë deri në 50% në 30 minuta për t’ju marrë gjatë gjithë ditës.

 

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok