iPhone 12 Mini Vitrine 64 GB

56,050 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekrani: 6,1 inç (15,49 cm), Super Retina XDR
 • Memoria: 64 GB ROM
 • Procesori: Apple A14 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 12 MP + 12 MP e pasme e dyfishtë dhe kamera e përparme 12 MP
 • Bateria: 2815 mAh me karikim Turbo
 • Siguria: FaceID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

Apple iPhone 12 mini 64 GB ne shitje

iPhone 12 mini 64 GB ne shitje nga SATURN DAY. Ekrani i iPhone 12 mini është Super Retina XDR e cila jep qartësi të jashtëzakonshme duke përcaktuar çdo detaj. Karikimi i iPhone 12 mini eshte me Wireless Charging me deri në 15 Watts
Kombinimi brilant i kamerës përfshin kamerën e dyfishtë të pasme dhe kamerën e vetme të përparme për të kapur momentet tuaja
A14 Bionic Chip Processor ju lejon të instaloni dhe ekzekutoni sa më shumë aplikacione që dëshironi

Cmimi iPhone 12 mini 64 GB

Cmimi i iPhone 12 mini është i mirë dhe i arsyeshëm për karakteristikat që ka

Karakteristikat e Produktit:

Ekrani

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 6,1 inç (diagonal).
 • Rezolucioni 2532 me 1170 pixel në 460 ppi
 • Ekran HDR
 • Prekja Haptike
 • Raporti i kontrastit 2,000,000:1 (i zakonshëm)
 • 625 nits shkëlqim maksimal (tipike); 1200 nits ndriçimi maksimal (HDR)
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave
 • Mbështetje për shfaqjen e shumë gjuhëve dhe karaktereve në të njëjtën kohë

Çip

 • Çipi A14 Bionic
 • CPU me 6 bërthama me 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
 • GPU me 4 bërthama
 • Motori nervor me 16 bërthama

Location

 • GPS, GLONASS, Galileo, QZSS dhe BeiDou
 • Busulla dixhitale
 • Wi‑Fi
 • Qelizore
 • Mikrolokacioni iBeacon

Sistemi Operativ

 • iOS 16
 • iOS është sistemi operativ celular më personal dhe më i sigurt në botë, i mbushur me veçori të fuqishme dhe i krijuar për të mbrojtur privatësinë tuaj.

Na ndiqni ne rrjete:

Facebook | Instagram | TikTok